SkyscraperCity banner

1 - 17 of 17 Posts

·
Registered
2,846 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Здравейте,

създавам нова тема, защото не намерих подходяща.
Ако някой сметне, че снимките могат да се преместят в друга тема - нека да ги премести.

Иначе Иракли е невероятно место. Това е първото ми посещение през лятото на този плаж, но се надявам това често да се случва.
Плажът е огромен. Той е прекрасна комбинация от планина, гора и море.

Единствено в началото има концесионер и чадъри, но в посока юг - плажът е свободен и имаше доста хора с палатки. Страхотно е.

·
Registered
15,769 Posts
Блажено спокойствие...

·
the vulgo bulgo
13,684 Posts
И аз ходих за първи път тази събота :) Всичко е много красиво, и хората са готини :)

Нашия катун :D

·
Registered
2,846 Posts
Discussion Starter · #10 ·
Много ме дразнят фотоапаратът ти и фотографските ти умения :D :D :D (благородна завист)
Що не направи повече снимки?

·
the vulgo bulgo
13,684 Posts
Брат, много ме напече слънцето, а долу мацките по монокини ми взеха акъла. Ще поправя тази грешка следващия път :D

·
Registered
2,846 Posts
Discussion Starter · #12 ·
Брат, много ме напече слънцето, а долу мацките по монокини ми взеха акъла. Ще поправя тази грешка следващия път :D
;)

Страхотно място.

Може и някоя topless кака да щракнеш.

·
Rough'n'tough
12,351 Posts
;)Страхотно място.

Може и някоя topless кака да щракнеш.
Не една, а няколко снимах, 2010 г. На Иракли тогава бяхме единствените българи. Влах до влаха, да се чудиш в коя държава си...

·
Registered
8,403 Posts
Някой може ли да каже къде може да се отседне прилично в хотел наблизо, че ходенето с кола до там да не е много дълго всеки ден? Иначе мястото е много хубаво, но липсата на усобства малко възпрепятства някои хора. :lol:

·
Registered
2,846 Posts
Discussion Starter · #15 ·
Някой може ли да каже къде може да се отседне прилично в хотел наблизо, че ходенето с кола до там да не е много дълго всеки ден? Иначе мястото е много хубаво, но липсата на усобства малко възпрепятства някои хора. :lol:
Oбзор е най-близкото населено място с хотели и квартири. Бяла също става.

·
Rough'n'tough
12,351 Posts
Иракли - на вълните на безвремието...

Табун от полудиви коне, скитащи на воля из околните хълмове и поляни, е слязъл да потърси прохлада на плажа привечер след мързеливо притихващия летен следобед

Пясъчната ивица е огромна, с бял пясък и ако не е гледката на последните, обрасли с гора ридове на Стара Планина, потъваш в илюзията, че се намираш на безлюден плаж някъде из Средиземноморието

Нос Емине, уморената снага на Балкана - планината, на която е кръстен целият гъмжащ от страсти полуостров, се предава и след 552км бяг из България се гмурка в Черно море
http://www.dnevnik.bg/live/novini_ot_vas/2012/07/23/1871613_irakli_-_na_vulnite_na_bezvremieto/

1 - 17 of 17 Posts