SkyscraperCity banner

2521 - 2540 of 2549 Posts

·
Registered
Joined
·
1 Posts
توجه

دوستان گرامی ، ورزشگاه هایی چون امام رضا، نقش جهان و دیگر ورزشگاه های بزرگ همه برگه و تاپیک ویژه ی خود را دارند. لطفا در آینده عکس و یا خبر از این ورزشگاه ها را در برگه ی مشخص خودشون بگذارید. مرسی
 

·
PersianGulf4Ever
Joined
·
2,393 Posts
در انتظار یک پروژه تاریخی دیگر؛
سالن ۶ هزار نفری شیراز ۵ سال پس از کلنگ زنی!

با گذشت حدود ۵ سال از کلنگ زنی سالن ۶ هزار نفری شیراز، این پروژه راه درازی تا تکمیل در پیش رو دارد. به گزارش شیراز۱۴۰۰، این طرح که در اردیبهشت ماه سال ۹۱ شروع به ساخت شد، به نظر می رسد این پروژه نیز به سرنوشتی شبیه به استادیوم پارس و سالن دو و میدانی پیدا کند و ساخت آن مانند آنچه تاکنون رخ داده، سالهای سال به طول بینجامد.
 

·
Registered
Joined
·
34 Posts
استادیوم فوتبال دیهیم تهرانورزشگاه رسالت (دیهیم) تهران همزمان با ایام دهه مبارک فجر با اعتباری معادل 3 میلیارد تومان بازسازی و امروز چهارشنبه 20 بهمن طی مراسمی با حضور وزیر ورزش و جوانان به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، این ورزشگاه چمن فوتبال با ظرفیت هزار تماشاچی و مساحت 16 هزار مترمربع، بازسازی و آماده استفاده شده است. عملیات بازسازی این مجموعه ورزشی در حاشیه اتوبان امام علی(ع) تهران با همکاری شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، شهرداری منطقه هشت و اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و صرف 3 میلیارد تومان اتمام و مورد بهره برداری قرار گرفت.

گفتنی است عملیات عمرانی راه اندازی زمین چمن ورزشگاه رسالت با بهترین کیفیت از اسفندماه سال گذشته کلید خورد. این مجموعه ورزشی با داشتن پروژکتورهای نور استاندارد، رختکن مجزا، سرویس بهداشتی، اتاق داوران و بازیکنان و سکوی مجهز تماشاگران می تواند میزبان مسابقات لیگ فوتبال در استان تهران باشد.
همزمان با ایام دهه مبارک فجر، یکی از ورزشگاه های قديمي تهران بعد از بازسازی مجدد، امروز چهارشنبه به بهره برداری خواهد رسید.
این استادیوم که در منطقه 8 شهرداری تهران واقع شده است، همزمان با احداث اتوبان امام علی و تعریض آن در سال 84 تخریب شد كه با همت شركت توسعه و نگهداري اماكن ورزشي، بازسازی و بعد از يازده سال آماده بهره برداری شد.
این استاديوم امروز 20 بهمن 95 با حضور مسئولان وزارت ورزش و جوانان، نمایندگان شورای اسلامی شهر تهران، نمایندگان مجلس شورای اسلامي و شهرداري تهران و مدیرعامل شرکت توسعه، ساعت 15 رسما" افتتاح و با بازی دوستانه پیشکسوتان پرسپولیس و استقلال مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.​
 
2521 - 2540 of 2549 Posts
Top