SkyscraperCity banner

2541 - 2549 of 2549 Posts

·
Registered
Joined
·
562 Posts
بازدید اعضای هیأت مدیره باشگاه ذوب آهن از مراحل تعویض چمن ورزشگاه فولادشهر

عملیات مسطح سازی زمین چمن شادروان "محمد علی عسکری" در فولادشهر آغاز شد.
عملیات نهایی و مسطح سازی زمین چمن شماره 2 ورزشگاه فولادشهر که به نام شادروان "محمد علی عسکری" معاون فقید باشگاه ذوب آهن نام گذاری شده است از روز گذشته با همکاری شهرداری فولادشهر آغاز شد.
varzesh3.com

✅به گفته "محسن صالحی" مدیر ورزشگاه فولادشهر، 150 سرویس خاک برای مسطح سازی در این زمین تخلیه شده است و این عملیات با کد نقشه برداری آن فردا پایان خواهد یافت.

✅وی گفت: با اتمام مرحله تسطیح زمین شماره 2 ورزشگاه، عملیات برش چمن اصلی ورزشگاه فولادشهر آغاز می شود و چمن بریده شده برای نصب به زمین شادروان عسکری منتقل خواهد شد.

✅مدیر ورزشگاه فولادشهر اظهار امیدواری کرد؛ تا 15 روز آینده کلیه عملیات مربوط به این زمین به پایان برسد و پس از آن عملیات خاک برداری زمین چمن اصلی آغاز خواهد شد.


 

·
Registered
Joined
·
1 Posts
ورزشگاه پارس شیراز، پروژه ای که بعد از افت&#15

به گزارش خبرنگار مهر، حدود سال ۷۵ بود که موضوع ساخت ورزشگاهی جدید و مدرن در شیراز به نام ورزشگاه پارس شیراز، مطرح شد که در آن زمان به گفته برخی از مسئولین وقت طی ۴ سال به اتمام خواهد رسید.

حوالی سال ۷۶ بود که کلنگ ورزشگاه پارس به زمین زده شد و مسئولین نیز وعده ساخت طی ۴ سال را دادند و پیمانکار پروژه نیز شرکت توسعه و تجهیز مشخص شد.

۴ سال گذشت و همواره مسئولین در بازید از این پروژه وعده افتتاح در دهه فجر و یا هفته دولت سال آینده را می دادند تا اینکه پس از گذشت حدود ۲۰ سال کار در این مجموعه سرعت گرفت و در نهایت با گذشت ۲۲ سال این پروژه سال ۹۶افتتاح شد.

در حالی که نزدیک به یک سال از این ماجرا می گذرد اما همچنان امکان استفاده از این ورزشگاه وجود ندارد و برخی از ریزه کاری های آن همچنان در حال انجام است.

در این میان معاون عمرانی استاندار فارس به خبرنگار مهر گفت: فاز یک ورزشگاه میانرود شیراز که شامل زمین چمن فوتبال و سکوهای تماشاچیان است با ۷۰ میلیارد تومان اعتبار راه اندازی شده است.

عنایت الله رحیمی ادامه داد: البته برخی از ریزه کاری های این ورزشگاه نیز در حال انجام است و به جد هم در حال پیگیری است.

وی افزود: فاز دوم این ورزشگاه نیز پیمانکارش مشخص شده و در حال پیگیری است اما عملیات اجرایی آن به کندی انجام می شود.

معاون عمرانی استاندار فارس در ادامه پیرامون ورزشگاه شش هزار نفری شیراز نیز بیان کرد: این ورزشگاه در بزرگراه حسینی الهاشمی با سرعت در حال احداث است و دارای سالن سرپوشیده می باشد.

وی با اشاره به اینکه این ورزشگاه تمام استانداردهای بین المللی را دارد، تاکید کرد: برای احداث آن ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه شده و به دنبال آن هستیم که هفته دولت سال آینده به بهره برداری برسد.

به گزارش مهر، در عین حال زمانی که برای پروژه ای افتتاحیه برگزار می شود یعنی آن پروژه اماده بهره برداری است در حالیکه هنوز ورزشگاه پارس شیراز در حال طی مراحل عملیات اجرایی است و عملا هیچ مسابقه ای در آن برگزار نمی شود.

منبع: شیراز بزرگ
 

·
Registered
Joined
·
4 Posts
کاتالوگ منهول پلی اتیلن ( آدم رو پلی اتیلن ) و راهنماهای فنی مربوط به منهول پلی اتیلن را در این صفحه به صورت یکجا لیست کرده*ایم تا افرادی که به مشخصات منهول ...


منهول پلی اتیلن در شبکه فاضلابی کاربرد فراوانی دارد و کاتالوگ منهول پلی اتلین و مشخصات منهول از اهمیت زیادی برخوردار است.


جایگزینی منهول های پلی اتیلنی به جای منهول های آجری و بتنی، امروزه. در دنیا امری متداول است و خوشبختانه در ایران نیز رفته رفته به جایگاه. واقعی خود نزدیک می گردد.


به طور کلی بر اساس جنس، سه نوع منهول وجود دارد: آجری، بتنی و پلی اتیلنی. امروزه به دلیل داشتن خواص منحصر به فرد، در اکثر موارد از منهولهای پلی اتیلنی استفاده می ...
https://www.kspcor.com/%D9%85%D9%86%...D9%84%D9%86-4/
kspcor.com/منهول-پلی-اتیلن-4/
https://www.kspcor.com/%D9%85%D9%86%...D9%84%D9%86-4/
kspcor.com/منهول-پلی-اتیلن-4/
انواع منهول
https://goo.gl/bBWXEJ

منهول پلی اتیلن

follow : kspcor.com/منهول-پلی-اتیلن-4/
follow link:https://bit.ly/2VvHrG6
refrence : https://goo.gl/bBWXEJ
manhole: kspcor.com/منهول-پلی-اتیلن-4/

کاتالوگ منهول

کاتالوگ منهول

کاتالوگ منهول

کاتالوگ منهول
 
2541 - 2549 of 2549 Posts
Top