Skyscraper City Forum banner
1 - 15 of 15 Posts

·
Banned
2,494 Posts
Restorayson calismalari bittiginde gercekten bu hale gelecek mi yoksa hikaye mi?

·
Banned
2,494 Posts
Kuvvaci said:
Hikaye olsa, kültür bakalığı arkasında olmazdı işin... Resimlerde de göründğü gibi çalışmalar devam ediyor...
Irfan abi devletin baslattigi ve yillaridir bitirmedigi ve öylece biraktigi 1200'den fazla proje varmis. ;) Daha iki gün önce ATV yada Kanal D haberlerinde söyledirler!

·
Registered
2,215 Posts
evet dogru söyliyorsun messiah, fakat o 1400 projeler hepsi gecmis iktidarlardan baslatilmis ve kaynak yeterlisizliginden sürdürülmemis!

izmirde su anakadar hersey dogru düzgün yapildina inaniyorum!

agorada o gördügümüz 3D-Rendering gibi olmiyacak bence, o tek gösteris icin!
eski agora nasilmis ve simdi nasil ;)

·
Registered
4,074 Posts
interesting,
i also dont give much chance to the illustrated one
btw, not everything goes safe and sound in izmir, remember World trade center? and all those other projects...
those happy days were when Ahmet Priştina was around... Unfortunately :cry:

·
Strength and Honour
2,322 Posts
One of the best threads ever made about Izmir.

·
Strength and Honour
2,322 Posts
Ya hakikaten o hale gelicek mi Agora. Enfis gorunuyor. Izmir muhtesem olur eger bu resyarasyon tamamlanirsa.

·
Strength and Honour
2,322 Posts
Umarim bu restarasyon calismalari, tarihi dokuya zarar vermeden yapiliyordur. Maalesef bu ulke cok berbat restorationlar gordu.

·
Registered
1,605 Posts
atmosfer farkı kuvvaci ben lisedeyken aya irinide konser vermiştik, akustik falan inanılmazdı, böyle yerler konserler için çok uygun bence, hemen havaya giriyorsun ve gerçekten çok zevkli oluyor.

·
Registered
4,074 Posts
ewt ewt, ben de Efes Antik Tiyatroda Carmina Burana'ya gitmiştim. süperdi. Atmosfer olayı had safhadaydı

1 - 15 of 15 Posts