SkyscraperCity Forum banner

???

1 - 13 of 13 Posts

·
Registered
Joined
·
3,127 Posts
bardzo ładny pociunk.
9/10, coś mi tu nie gra, ale potrafię powiedzieć co ;)
 

·
Registered
Joined
·
20,019 Posts
Niektóre zdjęcia, ogólnie, jak i na SSC widzę niczym kadr, dobry kadr z filmu, czy nazwijmy go raczej filmowy.

Często słyszę coś, czy widzę oczami wyobraźni w odniesieniu do zdjęcia. Jak pisałem wiele razy, bardzo kibicuję takim "filmowym kadrom", efektom, mam na tym punkcie obsesję i zboczenie od parunastu lat, prywatnie i nie tylko.

Dla tego zdjęcia po 3 sekundach miałem obraz, całą scenę (założyłem, że "pani" przeżywa kryzys i chce lub myśli nad zakończeniem życia - maszynę do pisania i Twój tytuł - interpretację, "wykasowałem") i podkład muzyczny:

http://www.youtube.com/watch?v=Je8MXiwmNIk

To tyle. :D Napisałem o sobie, nie o zdjęciu. Do tego " uzewnętrzniam" się z głupotami. :)

Bardzo dobre zdjęcie. :eek:kay:

10/10
 

·
Registered
Joined
·
4,480 Posts
Ode mnie 9. Lubię podobnie jak Henryk pomyśleć nad zdjęciem. Są zdjęcia, które widzę i od razu znam ocenę, zdjęcia w których chodzi o technikę, o efekt "wow". Są też zdjęcia, na które patrzę i które przeżywam i w zależności od tego jak silne są te przeżycia taką daję ocenę. To jest właśnie zdjęcie z tego drugiego gatunku. Na prawdę świetne, życzę finału ;)
 

·
Richelieu znad zapory
Joined
·
7,295 Posts
Na początku taka reakcja "e... tylko pociąg?", zaś po chwili wzrok od razu schodzi mi na tą dziewczynę w oddali, która doskonale wpisuje się w całe zdjęcie i które jest niewątpliwie niezbędnym elementem. Dycha obowiązkowo :cheers:
 

·
Zjadam dzieci, polecam !
Joined
·
8,717 Posts
Jaaaka ogrooomna stoooonkaaaaaaa (w porónaniu z ludziem ) ;) Tak poważniej uwielbiam te zdjęcie odkąd widziałem je w fotografii kolejowej. No i ktoś się przełamał i wrzucił coś kolejowego. Ja się przełamać nie umiałem i widząc konkurencję nie przelamię się ;) łap ten
 
1 - 13 of 13 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top