Skyscraper City Forum banner

???

1 - 14 of 14 Posts

·
Registered
4,442 Posts
Klimat niesamowity. Dreszcz niepokoju przeszedł mnie po same rozdwajające się końcówki włosów ;) Niestety główny bohater zdjęcia chyba jest po paru głębszych bo strasznie leci na prawo. Jakość też mnie nie przekonuje, choć może to przez karzące ramie kompresji. Jeszcze nie wiem, czy 8, czy 9. Wrócę jutro i trzeźwym okiem ocenię ;)

·
Rah'ma'dul
13,580 Posts
Pewniebym sie normalnie czepił jak zwykle ostrości, ale tym razem nieostrość wzmacnia klimat.
Co do lotu w prawo, to wg mnie riuny po prawej lecą w lewo :D
Gdybym powiedział, że czegoś mi brakuje, byłbym malkontentem. Stąd 10.
:cheers:

·
Registered
20,843 Posts
Czemu tak późno!?

Oczywiście zdrowe, silne, młode i napalone dziesięć dla Ciebie.

Nie rozumiem tytułu, to pewnie jakiś cytat z czegoś mądrego, co wszyscy mądrzy znają. :( :)

Co to za miejsce jeśli można spytać?

·
Registered
663 Posts
Bardzo dobry pomysł na zdjęcie, troszkę niżej oceniam jakość i tytuł. Ten ostatni moim zdaniem jest nieco przekombinowany i zawęża interpretację. Ogólnie dałbym 8 z dużym plusem.

·
am70
1,961 Posts
Discussion Starter · #7 ·
Sławek;68153971 said:
.... Może nie każdy wie, ale po zmiejszeniu obrazu do przykładowych 900x600 trzeba wykonać polecenie
unsharp mask lub sharpen by ostrość była widoczna, choćby oryginał był masakrycznie ostry.
...zapewne coś w tym jest.;)

·
am70
1,961 Posts
Discussion Starter · #9 ·
^^mayrah. Jak zapewne zauważyłaś. Jest to zdjęcie kompromisu. Kompromisu światła i cienia. Coś w rodzaju W blasku słońca - Krzycha. Prawa strona tej katedry toneła w cieniu jak całe imperium, ot i tak jak Krzyś napiszę: wycisnołem ostatnie soki z maszyny mojej ;)

@HH - to Stara Fara w Świeciu nad Wisłą. A późno bo:
-podróż do domu
-40ska żony
-Lech - Juventus
-Tato czy mógłbyś:....
-........
-........
:);)

1 - 14 of 14 Posts