SkyscraperCity Forum banner

?!

1 - 9 of 9 Posts

·
bramaportowa.pl
Joined
·
11,097 Posts
Trudny temat (gdy fotografujący jedzie obok fotografowanego obiektu), tematycznie ok, jednak sama sylwetka rowerzysty (zwłaszcza u góry) niekorzystnie poruszona, trochę rażące wyostrzenie (krecha od łokcia w dół) i głowa na tle niefortunnego (trochę spalonego w tym oświetleniu) nieba; 7/10.
 

·
Wielkopolanin :)
Joined
·
1,363 Posts
Discussion Starter · #6 ·
^^ fotografujący nie jechał obok obiektu (pozdrawiam ;) ), tylko stał sobie spokojnie na poboczu, na tym polega ta technika fotografowania ;) Poruszenia przy panningu to raczej norma, no chyba, że używa się dodatkowego oświetlenia albo obiekt jedzie idealnie równo (samochód). Niebo nie jest spalone, chyba nie rozumiesz do końca tego pojęcia (swoją drogą termin jest często nadużywany, dlatego reaguję). Dziękuję za opinię, będę dalej eksperymentował, tym razem z lampami :)
 

·
bramaportowa.pl
Joined
·
11,097 Posts
Również uważam, że termin "spalenie" jest nadużywany - może "trochę spalony" jest zbytnim skrótem myślowym; zatem: jest płaskie, o zbyt małej rozpiętości tonalnej itp. itd.
 

·
Mam bez liku...
Joined
·
7,856 Posts
Zabawne, bo ja widzę nie górną, a dolną część rowerzysty poruszoną :lol:.
Gdyby rowerzysta nie pedałował w momencie strzału byłoby o wiele, wiele lepiej.
 
1 - 9 of 9 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top