SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 23 Posts

·
Registered
83 Posts
delfin_pl said:
o kuzwa to jest gorsze niz myslalem, czy tam w ogole ludzie robia zakupy?

tu mozna zwymiotowac

zajebiste centrum. zero tłoku. wpadasz sobie w niedziele. pelen luz. nikt ci nie depcze po pietach. pusciutko. wiecej w nim ludzi z obslugi niz klientow. duzo przestrzeni wokol. powinni miec haslo - zapraszamy na chilloutowe zakupy ;)
polecam

·
Registered
6,216 Posts
No piękne to BlueCity nie jest ( ale dla przeciętnego obywatela to jest bez znaczenia - to prawie tylko MY jesteśmy tacy uczuleni na architekturę budynków ) , w dodatku naprzeciw ma niemałą konkurencję ( tym można też tłumaczyć nienajwiększy ruch w BC ) . Ale jak to napisał Maly ( choć było to z przymrurzeniem oka ;) ) , to robienie zakupów w miejscu , gdzie jest mało ludzi , jest o wiele przyjemniejsze ( choć zawsze w takich chwilach denerwuje mnie to , że sprzedawcy cały czas ciebie obserwują , bo nie mają kogo innego - jest to bardzo krępujące ) .

·
Registered
13,759 Posts
mnie sie tam BlueCity podoba, chociaz w centrum miasta to raczej nie chcialby to widziec :) Wada jest slaby dojazd - czesto zakorkowane Al. Jerozolimskie, a jedyny dojazd dla niezmotoryzowanych to autobus.

·
digitisebanking.com
2,547 Posts
ja tez lubie BC ale juz to walkowalismy.
fajna jest wielkosc wnetrza a kopula jest zajebista, tylko IMO po kupieniu od Turkow troche to zepsuli - ta beznadziejna fasada od Jerozolimskich, taka sztuczna, i te idiotyczne kolorki.

·
Registered
199 Posts
Discussion Starter · #15 ·
całkiem całkiem

powiem, że po przestudiowaniu tych fotek moje zdanie jest pozytywne:) pewnie w realu jest tez imponujące. Np Krakowska Plaza do pięknych nie należy. A powiedzcie mi czy cala przestrzeń handlowa jest zajęta? U nas w wielu centarch stoją puste sklepy

1 - 20 of 23 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.