Skyscraper City Forum banner
1 - 9 of 9 Posts

·
Administrator
37,306 Posts
extrafotka.pl - naprawde dobry. lepszy od photbucketa na pewno, nie mowiac o zagranicznych, ktore wolno chodza. no i ma duza pojemnosc.

·
Registered
101 Posts
no dobrze ale to wszystko jest podobne do Digarta. A jest zrobić sobie portfolio tylko na swoje zdjęcia? Trzeba zdobyć własną domene? Czy nie ma stron gdzie można dowolnie kształtować oprawę graficzną? Lub/i dodać muzykę? I nie trzeba za to płacić?

Pozdrawiam serdecznie
Piotrek

·
Registered
136 Posts
Digart jest ekstra ale to oczywsicie nie jest portfolio. Sam tam jestem i to swietna zabawa.

Tak samo z Flickr, to nie jest portfolio. Flickr to cos innego, to miejsce na kontakt z innymi ludzmi.

Dobre portfolia jakie znam to PBase, placisz 20 dolarow rocznie, co chyba nie jest drogo. Innym ciekawym miejscem jest Carbonmade, link w mojej sygnaturce. Drozsze od PBase (10 dolarow miesiecznie) ale wyglada o wiele bardzie profesjonalnie. Z Carbonmade jst tak ze do 35 zdjec nic nie placisz, i ja wlasnie zastanawiam sie nad tym czy kupic platne konto czy nie.

Sa darmowe serwisy, ale jak mowia amerykanie, you get what you paid for.

·
Szalikowiec
3,571 Posts
Ja z racji używania i zadowolenia polecam www.imagestation.com Mam tam wrzucone kilka GB zdjęć i to w max jakości.
Ogólnie jego użytkowanie jak na razie jest bezpłatne jedyna opłata to bodajże 5 dolców/rok za możliwość oglądania zdjęć w max jakości.
Jakby co moja całą strona jest tam zgaleriowana :)

1 - 9 of 9 Posts