SkyscraperCity Forum banner

...

Jednoślad

1149 Views 10 Replies 8 Participants Last post by  Mmmax
1 - 11 of 11 Posts
Chyba powstrzymam się od głosowania, żeby nie być posądzony o "rewanżyzm" ;)

Właśnie do kadrowania w Twojej fotce mam największe zastrzeżenia. Nie jestem w stanie powiedzieć czy była możliwość innego ujęcia, a chodzi mi o to, by szyna jednośladu nie zasłaniała budynków tak jak most nie zasłania tych
@Polex,
Hmm, w sumie trudno mi powiedzieć. Dwa razy tam byłem żeby zrobić takie ujęcie. Za pierwszym razem mi wyszło to, które jest w tym wątku, a za drugim razem właśnie chciałem poprawić to o czym wspomniałeś ale nie udało mi się. :)

Musiałbym wrócić w to miejsce jeszcze trzeci raz i wtedy spróbować może coś z zoomem. Ewentualnie może wyszłoby coś z szerokim obiektywem, ale takiego nie
posiadam, więc trudno mi powiedzieć :D.
BTW, super fota w Twoim linku, Twoja? :)

@Ka-8
1. Sydnej.
2. Tak.
3. Nie.

Pzdr. ;)
See less See more
I co Premier kozaczysz że sie bujasz po Świeci, kozaczysz ??!! :D:D fotka przyjemna dla oka 9/10
premier, robiłeś tą fotkę chyba będąc całkiem lub prawie całkiem wyprostowany (oceniam na podstawie balustrady). Może trzeba przykucnąć? Może podejść parę kroków?

Niestety, fotka z linku nie jest moja :eek:hno: Gdyby nią była to z pewnością pojawiłaby się tu. :)
Sorry, ale fota niestety do mnie nie trafia. Miejsce jest szczególne, nigdy nie byłem w Sydney, ale jak wielu zawsze mnie to miasto interesowało. Widziałem kilka ujęć z tego miejsca i potrafiłem się godzinami patrzeć na te wszystkie zdjęcia... Widziałem takie, że całość wyglądała jak słoneczna promenada z jaśniejącym skylinem na tle błękitnego nieba.

Twoje zdjęcie celuje w troche inny przekaz, po części udany, ale całość jest moim zdaniem niestety źle skadrowana. Przeróbki photoshopowe tylko psują sprawę.

Potencjał był, ale nie wykorzystany. A oceniamy przecież wykorzystanie tego potencjału lub podjęcie takich starań . Dlatego nie mogę ocenić tak wysoko jak inni ( ale nie wiem, co kierowało wyborem innych, więc nie będę komentował ).

5/10 za uchwycenie troche futuryzmu.

Oczywiście to tylko moja opinia i odczucia. Gdyby ktoś miał zastrzeżenia to przypominam, że ja przynajmiej poświęciłem czas i napisałem co mi nie leży..
See less See more
@Ssswirek1
Aj, żebyś wiedział ile ja bym dał żeby teraz być w Polsce ;)

@Polex,
Zapomniałem dodać, że zapraszam do głosowania (oczywiście jeśli chcesz :)) nikt Cię nie posądzi o "rewanżyzm". ;]

@Jakub, przede wszystkim dzięki za rozbudowany komentarz :)
Zawsze miło, jak ktoś poprze negatywną, albo jak w tym wypadku średnią ocenę konstruktywnym wyjaśnieniem ;)

Pzdr.
1 - 11 of 11 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top