SkyscraperCity banner

Głosujcie ! :)

• 10

Votes: 0 0.0%
  • 9.5

• 9

• 8.5

• 8

Votes: 1 16.7%
  • 7.5

• 7

• 6.5

• 6

• 5.5

• 5

• 4

• 3

Votes: 2 33.3%
  • 2

• 1

Votes: 3 50.0%
Status
Not open for further replies.
1 - 17 of 17 Posts

·
Registered
6,447 Posts
Discussion Starter · #1 ·

Prokuratura mieści się tu od października 1994 roku. Więc budynek pewnie zostął ukończony gdzieś na początku lat 90.

·
Hirschberg
1,595 Posts
Chyba faktycznie sie troche pospieszyłeś z tym budynkiem Mateusz :D Ja oceniłbym go na 5 bo jak na postmodernizm lat 90 i tak ma się nienajgorzej. Lepiej jednak poczekać z umieszczaniem budynków z JG w tym dziale do czasu aż sie jakiś wart tego pojawi. A czy to będzie 5 lat czy 10...

·
Registered
6,447 Posts
Discussion Starter · #6 ·
Hmm... Focus Park... Galeria Stare Miasto... :D

A może tak Dolfamex lub ZUS ? ;)

Chyba jednak mam nowego kandydata na następny poll :) I nie jest to żaden z powyższych

·
Registered
68,038 Posts
Nooo, budynek taki se... Zainteresował mnie kiedyś nawet – w wątku Jeleniej Góry – dopytywałem się o niego :| - bo wśród bezliku zwyczajności to interesujący nawet... ALE tutaj, wśród TAK szacownego grona już tak ciekawie się NIE przedstawia :eek:hno:. Powstrzymam się z oceną NIE chcąc go krzywdzić...

·
Registered
6,447 Posts
Discussion Starter · #9 ·
Myślę, że to jeden z ciekawszych budynków w Jeleniej Górze... co go może wyprzedzić ? Chyba tylko ZUS oraz Dialog.

·
Hirschberg
1,595 Posts
W JG NIE ma budynku który by się tu nadawał i trzeba sie z tym pogodzić, a nie szukać na siłę. No chyba ze chcesz zbierać te wszystkie 1 ;)

·
Registered
6,447 Posts
Discussion Starter · #13 ·
W JG NIE ma budynku który by się tu nadawał i trzeba sie z tym pogodzić, a nie szukać na siłę. No chyba ze chcesz zbierać te wszystkie 1 ;)
Zoviet, jest chociaż jeden pozytyw. Dzięki temu pollowi widać że jesteśmy po prostu w d***, co smutniejsze to jedna z tych lepszych budowli.

Teraz jeszcze bardziej widać ilę trzeba zrobić ale nie ma co płakać, będzie Focus Mall, będzie Galeria Stare Miasto to będą i laury ;)

·
Hirschberg
1,595 Posts
No to jak juz to sobie udowodniliśmy to proponuję usunąc wątek ;) Na prowincji zdarzają się perełki współczesnej architektury, jednak aby tak się stało potrzeba inwestycji, a skoro ich w naszym miescie nie ma, to brak tez świeżej i chociażby poprawnej architektury.

·
Registered
6,447 Posts
Discussion Starter · #15 ·
Zgłoszę temat do zamknięcia a dalsze snucia pt w stylu 'co robić i co zmienić w JG' będzie można kontynuować w nowym wątku który 'robie' teraz ;)

·
Hirschberg
1,595 Posts
^^ mamy watek inwestycje :p nie móżmy wątków bo mało nas do dyskusji tutaj. Nie chce wyjść na zrzędę Mateusz ale tamten temat spokojnie wystarczy do takich dyskusji.

1 - 17 of 17 Posts
Status
Not open for further replies.