SkyscraperCity banner

:)

• 7

Votes: 0 0.0%
  • 6

• 5

• 4

• 3

• 2

• 1

Status
Not open for further replies.
1 - 20 of 23 Posts

·
On Air
2,274 Posts
Lega svaka cast...do sada nisam bio darezljiv prema tvojim fotkama (po meni opravdano), ali ovaj puta zasluzujes cistu 10-tku.
Svaka cast na ovoj fotki iako je konkurencija ovaj tjedan zaista jaka, po meni do sada najbolji tjedan...svi ste me odusevili koji ste do sada postavili fotke.:)

·
hlubach bubach
7,383 Posts
Ne znam, meni je ovo daleko najjaca fotka dosad vidjena u povijesti natjecateljskog podforuma. :bow:

Ovo bi bilo za cistu desetku cak i bez klinca koji skace, dok ovako je jos samo ekstra zacinjena odlicno uklopljenim detaljem koji je zaokruziJo cijelu pricu.

Remek djelo...da se mene pita. :D :eek:kay:

:cheers:

·
Moderator
29,412 Posts
Discussion Starter · #17 ·
Lega svaka cast...do sada nisam bio darezljiv prema tvojim fotkama (po meni opravdano), ali ovaj puta zasluzujes cistu 10-tku.
Svaka cast na ovoj fotki iako je konkurencija ovaj tjedan zaista jaka, po meni do sada najbolji tjedan...svi ste me odusevili koji ste do sada postavili fotke.:)
Ne znam, meni je ovo daleko najjaca fotka dosad vidjena u povijesti natjecateljskog podforuma. :bow:
Remek djelo...da se mene pita. :D :eek:kay:
:bowtie:

·
free-lance
11,245 Posts
9/10 od mene...i to samo zato jer su mi Trevorova i Brcheva fotka ipak za nijansu bolje.
Ali inače odlična odlična slika! Zbilja fino kadrirano. :eek:kay:
Moram priznati da si bio u pravu oko ocjenjivanja, u svemu. Nije u redu šakom i kapom djeliti desetke i treba biti strog ako već ocjenjujemo. Samim tim mi ova Tvoja procjena zbilja godi.:)Budimo realni nitko ne zaslužuje desetku, to se događa jednom u 100 godina. Po meni je i devetka "božanska" ocjena:)

I meni se sviđa ova fotka, tehnički je sjajno odrađena iako nisam neki fan zalazaka sunca. Pričekat ću još do srijede pa onda idem s ocjenama:)
:cheers:

·
Registered
192 Posts
Moram priznati da si bio u pravu oko ocjenjivanja, u svemu. Nije u redu šakom i kapom djeliti desetke i treba biti strog ako već ocjenjujemo.
..slažem se i ja i taman odlučih povisiti kriterije, ali ovaj tjedan su, uistinu, vanserijski dobre fotke tako da...teško je biti "strog" ...bar meni :duša meka:

1 - 20 of 23 Posts
Status
Not open for further replies.