SkyscraperCity banner

841 - 858 of 858 Posts

·
foto-ml.pl
16,994 Posts
Discussion Starter #842
Przedszkole samorządowe nr 4 w Kępnie cz.1

Ostatnio będąc w Kępnie nie tylko polatałem dronem, zrobiłem też kilka normalnych zdjęć. Pokazywałem już Wam tutaj zdjęcia z budowy nowego przedszkola, lecz teraz obiekt ten jest już praktycznie ukończony i czeka na przyjęcie dzieci. Życzyłbym sobie i wszystkim aby taka dobra architektura towarzyszyła nam od samego dzieciństwa. Da się zrobić przedszkole z gustem? Da!
Za projekt odpowiada pracownia Archiformacja ze Środy Wielkopolskiej, a przedszkole powstało z funduszy miejskich.

1122.

Kindergarten by Maciek Lulko, on Flickr

1123.

1124.

1125.

1126.

·
foto-ml.pl
16,994 Posts
Discussion Starter #843

·
Prymas Aprilis
8,883 Posts
Zapraszam :) Choć poza Dworcem PKP, ogromnym rynkiem (żadnego bloczydła w centrum!) i kilkoma budynakmi za dużo do oglądania nie ma ;)
Sam rynek, to już jest rewelka jak na tak niewielkie miasto. Z tego powodu, wg mnie jedno z najciekawszych miast w Polsce wśród mniejszych miast.

A ostatnio takie coś wymaściłem z drona
Zdroniacha z Ciebie :D

·
foto-ml.pl
16,994 Posts
Discussion Starter #849
Jeśli będziecie w tą niedzielę w okolicy Kępna to zapraszam na kępiński rynek (ten duży ;)) na otwarcie wystawy plenerowej "Szlak architektury drewnianej Wrót Wielkopolski" zorganizowanej przez Muzeum Ziemi Kępińskiej, a na której zobaczycie moje zdjęcia architektury tego regionu :)

·
Prymas Aprilis
8,883 Posts
Rynek, Kępno ma imponujący :cheers:
Tym bardziej szkoda, że Lulek już chyba całkiem zapomniał o tym wątku :D

·
Registered
24,108 Posts
Rynek, Kępno ma imponujący :cheers:
Tym bardziej szkoda, że Lulek już chyba całkiem zapomniał o tym wątku :D
Zwiedza świat - nabiera doświadczenia - będzie mógł pokazać Kępno jakim nikt go wcześniej nie widział

·
foto-ml.pl
16,994 Posts
Discussion Starter #858
Nie zapomniał, nie zapomniał, po prostu teraz jak przyjeżdzam do Kępna w odwiedziny do rodziny to kompletnie nie chce mi sie brać aparatu ze sobą :D
Fajnie by było jakby jakiś inny forumowicz z Kępna się pojawił i wrzucał stamtąd zdjęcia :)

841 - 858 of 858 Posts