SkyscraperCity banner

?

1 - 11 of 11 Posts

·
Registered
20,847 Posts
Nie da się zaprzeczyć prawidłowości tytułu. :)

Widziałbym to "szerzej", ale to wszystko kwestia osobistych wyborów i doświadczeń.

Ładnie i dobrze, że BW. 8/10

·
Registered
2,888 Posts
gołębie, kamery, dźwig w tle -> wystemplować -> 8/10

a tak 7/10

·
Richelieu znad zapory
7,122 Posts
Jest jakiś pomysł, który wyszedł fajnie. 8/10

·
Registered
20,847 Posts
Wloclawianin widzę, że Ty dziś zrobiłeś maraton po UPC i każdemu coś napisałeś. Skądś znam ten "styl". :D

PS Zgłoszę Cię w księdze za spam, trolling, i w ogóle nabijasz posty i na pewno się nie znasz, bo jak byś się znał, to się tylko naciska cyferki i najlepiej często niskie oceny, wtedy wszyscy myślą, że jesteś super specjalistą, ale skromnym i "kręciłeś" na pewno Spilbergowi "Listę". :D

:cheers:

·
Registered
4,440 Posts
Strasznie drażnią mnie te znaki, ale zdjęcie ma coś w sobie. 8

·
Richelieu znad zapory
7,122 Posts
Wloclawianin widzę, że Ty dziś zrobiłeś maraton po UPC i każdemu coś napisałeś. Skądś znam ten "styl". :D

PS Zgłoszę Cię w księdze za spam, trolling, i w ogóle nabijasz posty i na pewno się nie znasz, bo jak byś się znał, to się tylko naciska cyferki i najlepiej często niskie oceny, wtedy wszyscy myślą, że jesteś super specjalistą, ale skromnym i "kręciłeś" na pewno Spilbergowi "Listę". :D

:cheers:
Ćsii... może się nie wyda :D

·
Registered
Szczecin
14,707 Posts
Discussion Starter · #8 ·
Strasznie drażnią mnie te znaki[...]
Ciężko byłoby je wystemplować, przecież to ma być "Kadr z życia miasta" a nie "fikcyjna rzeczywistość" :nuts:, dlatego też nie miałem najmniejszego zamiaru stemplować kamery, dźwigu w tle i gołębi :)

·
Registered
4,440 Posts
Można było po prostu stanąć trochę obok :D Ale już się nie czepiam.

·
Registered
630 Posts
Wystemplować gołębie, dźwig, znaki oraz budynek, pantograf oczywiście też, no i w sumie to ujęcie będzie do przyjęcia :bash: Idę się napić, dzisiaj mam szansę :cheers:

1 - 11 of 11 Posts