SkyscraperCity banner

Oceń budynek

1 - 20 of 25 Posts

·
Registered
651 Posts
Discussion Starter · #1 ·
W Kaliszu 1-wszego czerwca 2012 r. otwarto Aquapark, wybudowany w całości ze środków własnych miasta:
tak prezentuje się Kaliski Park Wodny (zdjęcia przed otwarciem Aquaparku).
Zapraszam do komentowania i oceniania.

·
Premium Member
Saskie ulice, Kępe ścieżki
17,128 Posts
Zły poll. Po pierwsze zaznaczyłeś wielokrotnego wyboru, a nie jednokrotnego, po drugie powinien być bezterminowy. Poproś w Księdze Skarg i wniosków o zmianę.

A budynek? Cóż funkcjonalny pewnie jest. Jednak w kategorii architektura, to niestety wypada kiepsko.

·
Registered
3,996 Posts
^^Zgadzam się. Przydał by się jakiś szerszy plan, bo po tych zdjęciach dosyć trudno ocenić, jak wygląda całość. Wstępnie mogę delikatnie powiedzieć, że wygląda z zewnątrz lepiej niż Termy Maltańskie, ale to tylko wstępna ocena. Oceny w pollu na razie nie daję.

·
Registered
68,015 Posts
W tej orgii zdjęć trudno natrafić na wygląd zewnętrzny budynku.
^^Zgadzam się. Przydał by się jakiś szerszy plan, bo po tych zdjęciach dosyć trudno ocenić, jak wygląda całość.
^^
Marudzicie ;) - jakby co Google Wam pomoże. Ja tam wszystko widzę :|.

Wstępnie mogę delikatnie powiedzieć, że wygląda z zewnątrz lepiej niż Termy Maltańskie, ale to tylko wstępna ocena. Oceny w pollu na razie nie daję.
^^
Zdecydowanie! :eek:kay: Front mocno kombinowany - co akurat wyszło średnio (jakiegoś zachwytu nie budzi), ale ciekawie :|, tył natomiast (od strony zewnętrznych atrakcji) - klasycznie fajny :cheers:.

Dużo atrakcji widzę i super, hiper, mega :nuts: poznańskie Termy Maltańskie wymiękają.

9/10 (nie 10 - bo nie jest super, mega, hiper ;))

·
bezrobotny
7,149 Posts
hymmm
Cięzko zagłosować bez polla.

·
Moderator
19,518 Posts
Nowy poll, zapraszam do głosowania, także tych, którzy już głosowali.

·
Registered
49 Posts
Przydał by się jakiś szerszy plan, bo po tych zdjęciach dosyć trudno ocenić, jak wygląda całość.
Może to rozjaśni

Może i jestem z Kalisza ale moim zdaniem bryła budynku wyróżnia się na plus w stosunku do całej reszty podobnych obiektów. Przeszklony front jakoś mi przypomina socrealistyczne ośrodki wczasowe chociaż za bardzo nie wiem dlaczego.

Dla obiektów sportowo-rekreacyjnych 11/10, w porównaniu z termami maltańskimi to dzieło sztuki.:cheers:
Daje 9/10 żeby nie mieszać z architekturą wyższych lotów i innego przeznaczenia.

·
bezrobotny
7,149 Posts
Wnętrza 9 z zewnątrz 7, czyli średnio 8.
Jak na park wodny bardzo fajny, ale ogólnie jako budynek rewelacyjny nie jest.

·
Registered
444 Posts
Dla obiektów sportowo-rekreacyjnych 11/10, w porównaniu z termami maltańskimi to dzieło sztuki.:cheers:
Trudno to porównywać z Termami Maltańskimi, bo kaliski Aquapark przede wszystkim MA jakąś architekturę ;)

Ale wnętrza - oceniając ze zdjęć - wyszły już dużo gorzej, tak jakby ktoś się nie mógł zdecydować na jeden, spójny styl... 7/10

·
Registered
651 Posts
Discussion Starter · #18 ·
SAUNARIUM
Sauna aromatyczna

Sauna Parowa

Sauna na podczerwień

Sauna fińska

Biosauna z solą

Grota śnieżna

bicze wodne

schładzanie

·
Prawobrzeże-Centrum
5,540 Posts
Ładne macie dziewczyny w tym Kaliszu. ;)

Wnętrze 8
Wierzch 7

7,5 :)

·
Moderator
12,014 Posts
Z tego wszystkiego co tu widzę, w zasadzie podoba mi się tylko to:

Chociaż w saunie pod nogi należy sobie podłożyć ręcznik.

Budynek słaby. Architektura miniona. Za dużo się dzieje, za dużo materiałów, brył... chociaż pewnie w latach 90' by się podobał.

3.

1 - 20 of 25 Posts