SkyscraperCity banner

1 - 20 of 60 Posts

·
Wielkopolanin :)
1,363 Posts
Discussion Starter #1
Mamy w Kaliszu kilka wysokich punktów, z których roztacza się wspaniały widok na miasto. Do tej pory zdobyłem dwa z nich i chciałbym podzielić się z Wami zdjęciami :) Mieszkańców Kalisza zapraszam do prezentowania swoich prac.

·
1,363 Posts
Discussion Starter #7
Świetna kolekcja :cheers: Kaliska starówka na pewno jest jedną z najpiękniejszych ;) Taki skromny akcent :D
Trudno odmówić Kaliszowi uroku! Jak dobrze pójdzie za jakiś czas zdobędę kolejne wysokie punkty, także polecam śledzić ten wątek :)
PS. Do "okrąglaka" każdy może wejść? Z okien szpitala miasto musi świetnie się prezentować

·
Banned
633 Posts
Piękne zdjęcia.
Kaliska starówka mogłaby konkurować z tą krakowską, trzeba tylko o nią zadbać.

·
xxx
1,744 Posts
Trudno odmówić Kaliszowi uroku! Jak dobrze pójdzie za jakiś czas zdobędę kolejne wysokie punkty, także polecam śledzić ten wątek :)
PS. Do "okrąglaka" każdy może wejść? Z okien szpitala miasto musi świetnie się prezentować
Każdy może ;) Świetne punkty widokowe na panoramę miasta są też z wzniesień nieopodal Rożdżał. Dobrze widać stamtąd całe miasto:cheers:

·
Registered
317 Posts
Świetne zdjęcia, należą się brawa :applause:
Ja posiadam zdjęcia ze szpitala, niestety okna wychodziły w stronę blokowisk, więc nie będę zaśmiecał wątku!

·
1,363 Posts
Discussion Starter #14
Świetne zdjęcia, należą się brawa :applause:
Ja posiadam zdjęcia ze szpitala, niestety okna wychodziły w stronę blokowisk, więc nie będę zaśmiecał wątku!
Właśnie chętnie zobaczyłbym takie zdjęcia, bo nie wiem czy mam się specjalnie fatygować :) Te okna można otworzyć?

·
Registered
317 Posts
Okna można otworzyć ale tylko te w pokojach dla chorych. Okna na korytarzach się nie otwierają w dodatku są bardzo brudne. Ja swoje zdjęcia zrobiłem przy okazji odwiedzin w szpitalu, właśnie z okna sali dla chorych, okna te akurat wychodziły na osiedle :( Jutro mogę je wstawić tutaj, lub wysłać Ci na maila!

·
Registered
66,228 Posts
ŁoŁ

^^
FAJNE zdjęcia :eek:kay: Niektóre dzięki odpowiedniemu światłu czy dozie zieleni wręcz ŚWIETNE :applause:

1 - 20 of 60 Posts