SkyscraperCity banner

???

1 - 12 of 12 Posts

·
ex Leshchoo
3,530 Posts
Discussion Starter · #1 ·

Tym razem tuż przed meczem z Czechami ;). Nie bili się, gazu nie było, nuda. Pomniejszanie tego zdjęcia je kaleczy, ale cóż...

·
Registered
10,629 Posts
W zasadzie to zdjęcie jest zbyt banalne jak na UPC ;) tu się ceni abstrakcję, zdjęcia przedstawiające nieskończone fraktale albo jakieś niewiadomoco. No i znowu ktoś może zarzucić reporterkę.
Ale ja lubię takie klimaty, zwykła sytuacja w mieście, ładnie majaczące boxy (daj Boże więcej takich).

btw
Te kamienice wyglądają bardzo okazale, jakoś nigdy nie zrobiły na mnie takiego wrażenia jak na Twoim zdjęciu. Wydają się większe i hmm... odszmacone?
Paryż panie.

·
ex Leshchoo
3,530 Posts
Discussion Starter · #3 ·
W zasadzie to zdjęcie jest zbyt banalne jak na UPC ;)
No chyba jest ;)

Te kamienice wyglądają bardzo okazale, jakoś nigdy nie zrobiły na mnie takiego wrażenia jak na Twoim zdjęciu. Wydają się większe i hmm... odszmacone?
Paryż panie.
Te kamienice są świetne, są wielkie i przepiękne. Właśnie z tego kąta widać to najlepiej. I je uważam za głównego bohatera tej fotografii ;). Nie zwróciłeś na nie specjalnie uwagi, bo niestety z większości miejsc z których są widoczne, przytłacza je skala pl. Defilad.

·
Owce
3,745 Posts
fajny czwórpodział wyszedł :)

·
Registered
3,226 Posts
W pierwszym momencie jak otworzyłem zdjęcie to pomyślałem, gdzie to tak ładnie jest. Ciekawe kamienice, wieżowce plus zieleń i tłum ludzi. Oceniłem na 8 bo pomyślałem podobnie jak Sponsor, jednak im częściej je oglądam (a już kilka razy je dzisiaj otworzyłem ;) ) twierdzę, że oceniłem chyba za nisko bo po prostu podoba mi się to co widzę :) No cóż, następnym razem poprawię się ;)

·
3D
7,274 Posts
Mam uczucię, że wykonanie mogłoby tutaj lada moment przejść na wyższy poziom, ale tego nie zrobiło. Jednak wrażenie, które wysyłą zdjęcie do mnie trafia i podoba mi się. Świetne pasy, raz, dwa, trzy, cztery...

9

·
Owce
3,745 Posts
na pierwszy rzut oka faotka wydaje sie nudnawa, ale za harmonie +1

1 - 12 of 12 Posts