SkyscraperCity banner

141 - 150 of 150 Posts

·
Registered
77 Posts
Oby nie było etapowania i od razu budowali całość. Liczę że atal zrobi ładny projekt widoczny z rynku i w TV bo przecież polsat oraz tvn w separatorze maja kamere skierowana w stronę pętli słonecznej

·
Registered
1,868 Posts
Oby nie było etapowania i od razu budowali całość. Liczę że atal zrobi ładny projekt widoczny z rynku i w TV bo przecież polsat oraz tvn w separatorze maja kamere skierowana w stronę pętli słonecznej
124 m powinno być widoczne z rynku

·
Registered
5,206 Posts
Rzadko oglądam TV, ale jak widzę w okienku gościa z Katowic to zawsze mam wrażenie, że to jest wykadrowane tak, jakby chcieli "obciąć" wszystkie nowości i widać głównie Spodek. Ja wiem, że to symbol, który każdy zna, ale jednak w czasach, w których jest się czym chwalić to trochę irytuje ;)

·
Registered
7,778 Posts
Szczyt dominanty Atal Słoneczna może być anonimowo widoczny z wielu miejsc w mieście, ale tak naprawdę z uwagi na lekki skręt Korfantego na Rondzie to ta dominanta w osi alei będzie właściwie zwracać uwagę tylko począwszy od tego ronda.

Niewykluczone, że po zbudowaniu tej dominanty będzie na nowo aktualna sprawa wyprostowania Korfantego na Wełnowcu koło kościoła.

·
Registered
16,082 Posts
Discussion Starter #149
:cautious:

Obwieszczenie Prezydenta Miasta Katowice z dnia 28.04.2020 r., znak KŚ-III.6220.72.2019.MS informujące strony postępowania o zawieszeniu biegu terminu procesowego wniesienia odwołania od decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. „Budowa budynków wielorodzinnych, hotelowych i usługowych z garażem podziemnym”, zlokalizowanego w Katowicach przy ulicy Grabowej i Pl. Pętli Słonecznej, na działce nr: 23/31

141 - 150 of 150 Posts