SkyscraperCity banner

941 - 960 of 992 Posts

·
Moderator
Joined
·
77,915 Posts
^^Tego właśnie brakuje w przypadku innych inwestycji. Trzeba dbać, nie tylko o swój 'ogródek'.
 

·
Registered
Joined
·
25,413 Posts
katowice.pro: Nowa kawiarnia w Silesia Star
Do grona najemców kompleksu biurowego Silesia Star dołączyła firma z branży gastronomicznej, Deli Sandwich.

Marka kieruje swoją ofertę do pracowników biur, urzędów i instytucji zlokalizowanych w centrum miasta. Jej koncepcja to połączenie cukierni, piekarni oraz kawiarni. Przedstawiciele firmy podają, że ich atutem jest starannie dobrana oferta mieszanek kawowych oraz domowe ciasta i tarty pieczone według autorskich receptur.

– W Deli Sandwich jesteśmy specjalistami od śniadań, najważniejszego posiłku dnia. Startujemy od wczesnych godzin porannych z kawą na przebudzenie, na miejscu wypiekamy croissanty i bajgle, szykujemy kanapki. Codziennie staramy się zaskakiwać klientów – w sezonie zimowym zapraszamy na szarlotkę, piernik i brownie, na wiosnę zaproponujemy lekkie ciasta z owocami – mówi Izabela Domaradzka, koordynator projektów w Grupie Gastromall.

Najemca wynajął prawie 200 m² na parterze budynku A. Lokal rozpoczął działalność z początkiem grudnia tego roku.

– Mamy nadzieje, że nowa kawiarnia będzie typowym miejscem spotkań biznesowych czy odskocznią od pracy, gdzie każdy będzie mógł złapać chwilę oddechu podczas śniadania, lunchu czy pijąc kawę wykonaną przez profesjonalnego baristę. Marka wraz z restauracją Olimp, która serwuje kuchnię polską i światową, uzupełnia ofertę gastronomiczną dla naszych najemców – mówi Joanna Kozieł, specjalista ds. komercjalizacji w LC Corp.

Silesia Star mieści się przy ul. Uniwersyteckiej 18.
 
941 - 960 of 992 Posts
Top