SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 28 Posts

·
Registered
Joined
·
32 Posts
WOW WOW Katowice przchodza metamorfoze Nie mialem pojecia ze tam jest tak ladnie mnostwo pieknych kamieniczek zadbane skwery Piekne zdjecia Koniaczeq i prosimy o wiecej
 

·
Registered
Joined
·
125 Posts
hehe...naprawde ładne zdjęcia....katowice na twoich fotach wyglądają o niebo lepiej niz w rzeczywistości...ale ten mercedesik najlepiej pokazuje ze gruba kasa jest jednak w powiecie pszczyńskim..hehe...pozdrawiam
 

·
Registered
Joined
·
3,119 Posts
Te samochody to swoja droga rzecz ktora mnie najbardziej wkurza w centrum Kato i na zdjeciach powyzej widac to o co mi chodzi. Zabytkowe ulice w centrum to jeden wielki parking. Miejsca dla pieszych na chodniku prawie nie ma!(deptakow jest stanowczo za malo)

Ale widac juz pozytywne zmiany w dzialaniu strazy miejskiej:

:applause: ;)

A ze jezdzi sporo niezlych furek to prawda. Zwlaszcza na trasie Mikolow - Katowice. Kolo uniwerku tez zawsze parkuje sporo niezlych bryk

edit a teraz sie zorientowalem ze w Katowicach mozna kupic buty made in Orzesze;) :applause:
Nie wiedzialem, ze Brado ma swoj sklep firmowy w Katowicach.
 

·
Banned
Joined
·
1,013 Posts
Koniaczeq dzieki za swietne zdjecia. Katowice pieknieja z roku na rok, miejmy nadzieje ze kompleksowy plan rewitalizacji i zabudowy rynku niedlugo sie zacznie.

Niestety wiele lat jeszcze uplynie zanim zmieni sie negatywne nastawienie ludzi do Katowic, tak jak ktos wczesniej napisal panuje opinia ze Katowice to szare i brudne miasto nie majace nic do zaoferowania. Gdy my sie do miasta przekonamy wtedy latwiej bedzie przekonac turystow z obych krajow zeby to miasto odwiedzili a nie omijali.
 

·
hræddur köttur
Joined
·
5,063 Posts
Fajne zdjęcia, ale nie byłbym sobą, gdybym trochę nie pozrzędził.
1. http://img.photobucket.com/albums/v499/koniaczeq/kce wiosna 2005/40.jpg - zamiast robić samochody, mogłeś trochę w lewo się obrócić i zajrzeć za wystawy sklepów na partetrze "Monopola" - tam to dopiero w jednym salonie są "mroczne przedmioty pożądania"
2. http://img.photobucket.com/albums/v499/koniaczeq/kce wiosna 2005/31.jpg - ta pierwsza po lewej kamienica jest poremoncie i ma fantastyczne detale - tylko nie wiem czy komuśsię udało dobre zdjęcie zrobic - bo trzeba robić pod słońce, żeby cokolwiek wyszło, a przy sztucznum oświetleniu nie widać aż tyle, co w dzień
3. Skoro już na Warszawskiej byłeś mogłeś pstryknąć chociaż raz NBP - forumowicze pewnie już zdążyli zapomnieć, że trwa w Katowicach taka budowa. No chyba że czekasz na oddanie do użytku. :)
pozdr.
 
1 - 20 of 28 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top