SkyscraperCity banner
1 - 20 of 28 Posts

·
Iroquois of Europe
9,880 Posts
Dzieki @Koniaczeq, robi miejscami wrażenie to wasze miasteczko. :eek:kay:

·
mostowniczy
340 Posts
Brawo Koniaq, bardzo ładne kamienice, a mowi to osoba, która zazwyczaj nie widzi nic ładnego w takich budynkach :D

·
Registered
8,887 Posts
Cóż mogę powiedzieć, świetne zdjęcia. Mimo, że widoczki już obcykane, to fotek z Katowic nigdy za wiele, tęsknię za tym miastem.

·
Registered
32 Posts
WOW WOW Katowice przchodza metamorfoze Nie mialem pojecia ze tam jest tak ladnie mnostwo pieknych kamieniczek zadbane skwery Piekne zdjecia Koniaczeq i prosimy o wiecej

·
Registered
125 Posts
hehe...naprawde ładne zdjęcia....katowice na twoich fotach wyglądają o niebo lepiej niz w rzeczywistości...ale ten mercedesik najlepiej pokazuje ze gruba kasa jest jednak w powiecie pszczyńskim..hehe...pozdrawiam

·
Registered
2,519 Posts
Te samochody to swoja droga rzecz ktora mnie najbardziej wkurza w centrum Kato i na zdjeciach powyzej widac to o co mi chodzi. Zabytkowe ulice w centrum to jeden wielki parking. Miejsca dla pieszych na chodniku prawie nie ma!(deptakow jest stanowczo za malo)

Ale widac juz pozytywne zmiany w dzialaniu strazy miejskiej:

:applause: ;)

A ze jezdzi sporo niezlych furek to prawda. Zwlaszcza na trasie Mikolow - Katowice. Kolo uniwerku tez zawsze parkuje sporo niezlych bryk

edit a teraz sie zorientowalem ze w Katowicach mozna kupic buty made in Orzesze;) :applause:
Nie wiedzialem, ze Brado ma swoj sklep firmowy w Katowicach.

·
Iroquois of Europe
9,880 Posts
blue_warsaw said:
Niezle nawet Katowice wyszly na tych zdjeciach :).
Te deptaki w szeczegolnosci :)
Warszawskie deptaki to przy nich żenada. ;)

·
Registered
1,446 Posts
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Moj obraz Katowic to gigantyczne szare bloki i to rondo kolo spodka co je teraz przebudowywuja.

·
Banned
1,014 Posts
Koniaczeq dzieki za swietne zdjecia. Katowice pieknieja z roku na rok, miejmy nadzieje ze kompleksowy plan rewitalizacji i zabudowy rynku niedlugo sie zacznie.

Niestety wiele lat jeszcze uplynie zanim zmieni sie negatywne nastawienie ludzi do Katowic, tak jak ktos wczesniej napisal panuje opinia ze Katowice to szare i brudne miasto nie majace nic do zaoferowania. Gdy my sie do miasta przekonamy wtedy latwiej bedzie przekonac turystow z obych krajow zeby to miasto odwiedzili a nie omijali.

·
hræddur köttur
4,480 Posts
Fajne zdjęcia, ale nie byłbym sobą, gdybym trochę nie pozrzędził.
1. http://img.photobucket.com/albums/v499/koniaczeq/kce wiosna 2005/40.jpg - zamiast robić samochody, mogłeś trochę w lewo się obrócić i zajrzeć za wystawy sklepów na partetrze "Monopola" - tam to dopiero w jednym salonie są "mroczne przedmioty pożądania"
2. http://img.photobucket.com/albums/v499/koniaczeq/kce wiosna 2005/31.jpg - ta pierwsza po lewej kamienica jest poremoncie i ma fantastyczne detale - tylko nie wiem czy komuśsię udało dobre zdjęcie zrobic - bo trzeba robić pod słońce, żeby cokolwiek wyszło, a przy sztucznum oświetleniu nie widać aż tyle, co w dzień
3. Skoro już na Warszawskiej byłeś mogłeś pstryknąć chociaż raz NBP - forumowicze pewnie już zdążyli zapomnieć, że trwa w Katowicach taka budowa. No chyba że czekasz na oddanie do użytku. :)
pozdr.

·
digitisebanking.com
1,918 Posts
sporo fajnych kamienic. Altus zajebisty, taki amerykanski;) i dziwny tram, co to za model?

1 - 20 of 28 Posts