SkyscraperCity banner

981 - 1000 of 1023 Posts

·
Registered
32 Posts
"Polecam" przejść się tymi przejściami podziemnymi wieczorem w okolicach 19-20 jak jest już ciemno. Adrenalina gwarantowana :]

·
Registered
1,063 Posts
Osobiście nie byłam jeszcze nigdy w Libero gdyż raz że jest słabo dostępne a dwa, nie ma tam absolutnie nic czego by nie było w innych centrach handlowych. Była zapowiedź choćby Forever 21 które ostatecznie się nie pojawiło, także na prawdę niczym nie ma jak przyciągnąć to centrum.

·
Registered
1,863 Posts
Jest tam moja sieć siłowni, więc bywam i obserwuję na bieżąco. Szybko im to idzie. Jeszcze na początku roku był tam hasiok ;) Prywaciorzowi się spieszy, jakby to był drugi rynek to byłby gotowy za dwa lata :D

·
Registered
7,804 Posts
^^ ciekawe, czy płyty będą klawiszować lub się ułamywać - jak na Rynku/Mariackiej :troll:
Każdy fachowiec (taki zwykły fachowiec) powie Ci to bezbłędnie po zapoznaniu się jak tam jest przygotowywane podłoże, jaka jest używana podsypka i jak wykończone są krawędzie płyt.
Należałoby poszukać czemu to akurat Katowice mają problemy (gdzieniegdzie tylko!) z ułożonymi płytami.
Podejrzewam, że zaczynają się one na poziomie SIWZ.

·
Registered
2,728 Posts
Przyznam szczerze, że Libero pod względem wyglądu to jedna z najlepszych galerii handlowych jakie widziałem, chyba tylko Wroclavii ustępuje.

Bardzo mi się podoba to "obicie parkingu", klasa światowa.

Plac przed wejściem.

Wnętrze.

Ciekawy zagajnik, można się rozłożyć na leżakach.

Widok od frontu.

Taras

Jedne co mnie martwi to pustki wszędzie takie, że aż żal patrzeć. :(

·
życie jest przeklamowane
474 Posts
z tymi pustkami to przesada.
W weekendy jest całkiem sporo osób. Galeria tez stara się promować. praktycznie co weekend coś tam się dzieje. w okresie swiąteczno-majówkowym co weekend albo jarmark albo jakies atrakcje dla dzieci.
Teraz jakoś był występ tego zespołu co jedzie na eurowizję.
Praktycznie od momentu otwarcia tej galeri to scc juz nie pojechałem bo nie mam po co

·
Registered
1,863 Posts
Tylko że przyjemniej się robi zakupy w Libero, gdzie jest więcej przestrzeni, o niebo wygodniejsze parkingi i nie ma zbieraniny z dworca.

981 - 1000 of 1023 Posts