SkyscraperCity banner

1001 - 1020 of 1023 Posts

·
Registered
7,804 Posts
A był kiedyś? Ja tam nie byłem i nie wybieram się. Nikt tam specjalnie nie pojedzie, skoro wybór sklepów jest gorszy niż w GK.
Przeciez nawet jak jestes z centrum to i tak moze Ci sie zdarzyc pojechac tam raz czy dwa - bylem tam juz dwa razy i ku wlasnej niespodziance zrobilem nawet wieksze zakupy.

Jak na razie Libero ma fatalna komunikacje dookola i to zniecheca do jego odwiedzania wiele osob - z czasem sytuacja bedzie sie polepszac, choc jak zwykle mozolna metoda prob i bledow.
Kolejne informacje wskazuja, ze tak samo bedzie sie zageszczac dookolna urbanizacja, jak wokol SCC.
Licze m.inn. na zabudowe mieszkaniowa miedzy Rzepakowa i Kosciuszki.

Koniec koncow wierze, ze Libero, przynajmniej dla poludniowych Katowic, bedzie pelnic podobna role jak istniejace bardziej w Centrum GK i SCC.
Obok roli handlowej bedzie mialo rowniez niebagatelna role socjalna.
Juz teraz widac, ze Libero korzystnie powieksza skale miasta.

·
Registered
1,822 Posts
Przeciez nawet jak jestes z centrum to i tak moze Ci sie zdarzyc pojechac tam raz czy dwa - bylem tam juz dwa razy i ku wlasnej niespodziance zrobilem nawet wieksze zakupy.
Ja jadę na zakupy do konkretnych sklepów, skoro w Libero ich nie ma, to tam po prostu nie pojadę. Poza tym rozmawiałem już z trzema osobami, które były w tej galerii i powiedziały, ze więcej nie pojadą, właśnie ze względu na słaby wybór sklepów. A wszyscy mieszkają na południu Katowic.

·
Registered
1,912 Posts
^^ ciekawie jak wygląda po ostatnich ulewach :troll:
Ciągle tak samo. Co do pustek to to jest sroga przesada. Jest tam coraz więcej ludzi. W weekendy jest ich masa. Wiadomo, że przez pryzmat ilości sklepów nigdy nie wygra z SCC, ale rozrywką i gastronomią bije SCC na łeb na szyję, Kino najlepsze w Kato, siłownia jest bardzo konkretny i w mojej opinii jedna z lepszych w Kato. Rozrywka tj. salon gier, kręgle super. Gastronomia bardzo ok. Tym się broni ta galeria. Sklepy? Na plus Eobuwie, HM, Media Markt, Empik, Vistula, Bytom, Guess. Razi brak Zary. Mogliby też powalczyć o Primarka, który chce wejść do Polski. Poza tym parkingi są solidnie wypełnione samochodami klientów.

·
Registered
1,912 Posts
I te parkingi są najlepsze w Katowicach - szerokie, komfortowe.
Też to zauważyłem. Są bardzo przemyślane. Jeżeli gdzieś w pobliżu miejsca jest filar to są specjalne odbojniki, które pozwalają bezpiecznie zaparkować samochód. Jakościowo rzeczywiście ten budynek pozytywnie zaskakuje. Najbardziej mnie ujmuje ten ekran zewnętrzny. Patrząc na niego nie masz wrażenia, że oczy Ci wypala, a stojąc na światłach na Kolejowej z łatwością można przeczytać jakie wydarzenia są zaplanowane.

·
Registered
16,267 Posts
katowice.pro: Kilka tysięcy metrów kwadratowych radości przed Libero
Echo Investment zakończyło ostatni etap inwestycji przy ul. Kościuszki 229. Przed Libero otwarto Plac do radości. Prace kosztowały 3,5 mln zł.

W ostatni weekend maja centrum handlowo-rozrywkowe oficjalnie zaprezentowało swoją najnowszą atrakcję. Przestrzeń o powierzchni ponad 4,7 tys. m² uzupełniła strefę wejściową przed szklaną fasadą budynku. Inwestycja została w całości sfinansowana przez Echo Investment. Nazwa „Plac do radości” ma określać jego przeznaczenie. Inwestor zapowiada, że będzie to miejsce sztuki, festiwali, niespodzianek, koncertów i dobrej zabawy.
(...)

·
Registered
7,804 Posts
Widziałem ten plac w maju, w końcowej fazie jego budowy.
Brakuje mi widoku całości z perspektywy niskiego drona.
Ciekawe czy ten plac spełnia pokładane w nim nadzieje?
Czy przyciąga ludzi do spędzania czasu na nim?
Czy ma szanse by kiedyś mógł konkurować z Rynkiem?

·
Registered
776 Posts
^^
No właśnie, przydałoby się parę zdjęć z wysokości z jakiegoś słonecznego i ciepłego weekendu, ciekawi mnie jakie jest zainteresowanie tym placem, bo i jego wielkość i bardzo ciekawe urządzenie zachęcają żeby spędzić na nim miło czas. Z tego co wiem, to Libero przygotowało jakiś rozkład zajęć na całe lato - food trucki, strefa gier, kino, muzyka na żywo, więc zachęta żeby ten plac był tłumnie odwiedzany jest.

·
Registered
16,267 Posts
GW:
Katowiczanin: Dałem się kupić Libero Katowice. Teraz pytam, gdzie obiecane korty do squasha i badmintona

Pan Wojciech mieszka niedaleko galerii Libero w Katowicach. Przyznaje, że gdy budowano centrum handlowe, dał się przekonać, że będzie to inne miejsce niż wszystkie. Dziś nie ukrywa rozczarowania.

Pan Wojciech nigdy nie był zwolennikiem budowy kolejnych centrów handlowych. Podobnie jak wielu innych katowiczan miał wątpliwości, czy powstanie Libero u zbiegu ulic Kościuszki i Kolejowej ma sens. Dał się jednak przekonać.
Katowiczanin poprosił o wskazanie obiecanych kortów i lodowiska

– Banery wokół budowy, foldery, strony internetowe głosiły wszem i wobec, że przy okazji zakupów będzie można skorzystać z wybudowanych na terenie galerii kortów do squasha, badmintona, a dzieci będą mogły jeździć na lodowisku.
(...)

1001 - 1020 of 1023 Posts