SkyscraperCity banner

161 - 180 of 468 Posts

·
Registered
32 Posts
Ciekawa jest opłacalność tej inwestycji, przecież po drugiej stronie ulicy jest Hotel Katowice, kawałek dalej w Altusie jest hotel, niedaleko Hotel Angelo a na Rozdzieńskiego Novotel. A tak btw to mieszkańcy Superjednostki będą mieć niezły hałas przy budowie współczuję

·
Registered
1,768 Posts
Ciekawa jest opłacalność tej inwestycji, przecież po drugiej stronie ulicy jest Hotel Katowice, kawałek dalej w Altusie jest hotel, niedaleko Hotel Angelo a na Rozdzieńskiego Novotel. A tak btw to mieszkańcy Superjednostki będą mieć niezły hałas przy budowie współczuję
Jesteś z Katowic? Myślałem, że każdy wie, że hoteli jest DRASTYCZNIE za mało.

·
Registered
32 Posts
Jesteś z Katowic? Myślałem, że każdy wie, że hoteli jest DRASTYCZNIE za mało.
tak jestem z Katowic, owszem brakuje nam takich hoteli lepszej klasy ale nie wydaje mi się że takie hotele jak Novotel czy Angelo większość czasu są zapełnione choć mogę się mylić

·
Registered
2,394 Posts
^^ Zaufaj rynkowi. Skoro się budują nowe to znaczy, że można na tym zarobić. Ktoś policzył, ktoś o czymś wie, ma jakieś analizy. Raczej na wiwat nie wydaje tyle pieniędzy. :)

·
mju.
93 Posts
tak jestem z Katowic, owszem brakuje nam takich hoteli lepszej klasy ale nie wydaje mi się że takie hotele jak Novotel czy Angelo większość czasu są zapełnione choć mogę się mylić
Stety źle Ci się wydaję, Angelo aka Vienna House większość czasu mają pełne zapełnienie, a szefostwo szuka lokalizacji na następny projekt w katowicach.

·
Registered
230 Posts
Oczywiście, ale jak widać ludziom nie przeszkadza to w narzekaniu na budowanie.

Zresztą podobne narzekania są przy okazji każdej budowy w centrum. Powody zawsze te same- parkingi, piękne chaszcze dla piesków, hałas, zasłonięty widok, etc.

Dziwie się, że ci ludzie nie mieszkają w bieszczadach.

·
Registered
2,394 Posts
To jest naturalny opór społeczny, niezależnie czy to byłby budowany hotel, apartamentowiec, biurowiec czy cokolwiek innego mającego więcej niż 3 piętra. Wszyscy doskonale wiedzą co tam jest planowane, również na działce obok. Znalazł się inwestor i rozpoczyna się narzekanie na Puro. Też mógłbym zabrać głos w dyskusji i napisać o tym że nareszcie zostanie przysłonięta choć trochę Superjednostka. Szanuję zabytek, ale blok nie musi stać w centrum takiego miasta i to na pierwszym planie.

161 - 180 of 468 Posts