SkyscraperCity banner

1 - 20 of 35 Posts

·
Registered
43 Posts
Discussion Starter #1
Witam.

Zgodnie z propozycją*jednego z forumowiczów oraz z powodu dużego zainteresowania, pozwoliłem sobie otworzyć wątek poświęcony filmom z powietrza, które kręcę w wolnych chwilach. Filmy tutaj wrzucane najczęściej ukazują panoramę danej okolice lub budowane w pobliżu inwestycje. Dzięki temu możemy zobaczyć*przebudowę*centrum Katowic czy Inwestycje 4 Wieże z bliska.
Inne filmy, typu Muchowiec czy film z gry w paintball można znaleźć na moim kanale YouTube. Aby być*na bieżąco, polecam subskrybować kanał.

Filmy nie były ulepszane pod kątem kolorów - są to surowe materiały.

Osiedle Tysiąclecia + 4Wieże:

Koszutka:

Kopalnia Wujek + okolica:

Centrum Miasta (Rondo, Spodek, CK, Muzeum Śląskie) - filmowane z wysokości większej niż Altus:

NOSPR + Centrum Kongresowe:

Panorama miasta z Mariackiej:

Kompleks kortów tenisowych na Janowie:

Węzeł Murckowski + część Paderewy, nocą:

Muchowiec + okolica:

Pozdrawiam :)

·
I am the passenger
5,580 Posts
Super sprawa! Jeśli mógłbym coś zasugerować, to proponuję zrobić filmik znad Murckowskiej około 7:40 albo 15:30 (cały ten ogromny ruch, zawsze mi się to kojarzy z taką prawdziwą metropolią) i okolice Urzędu Wojewódzkiego, ale może z nieco niższej wysokości - tak jak w filmach.

·
Registered
2,844 Posts
Swietny film :)

Nie mogę się już doczekać filmów nagrywanych i montowanych wiosną czy latem (gdy wszystko już się zazieleni) :)

·
Registered
1,922 Posts
Świetna robota :) Przypadkiem trafiłem na moment, w którym kręciłeś materiał i widziałem reakcje przypadkowych ludzi, którzy chyba myśleli, że Twój dron to UFO. :)

1 - 20 of 35 Posts