SkyscraperCity banner

3201 - 3218 of 3218 Posts

·
tararam
7,596 Posts
Discussion Starter #3,202
Spotkania czy szkolenia on-line są bardzo nudne. Owszem na takie 2-3 h lepiej siedzieć na miejscu niż gdzieś jechać specjalnie 100 km. Dłuższe szkolenia myślę, że wrócą, bo nie wyobrażam sobie szkoleń po 6 h on-line...
Od dzisiaj do piątku mam taką konferencję robioną przez KE. W piątek napiszę, czy wytrzymałem :)

·
Registered
2,042 Posts
Myślicie, czy w obecnej sytuacji jeszcze rusza jakieś hotele, np. Vastint?
Wg. topowe lokalizacje powinny się obronić, więc może może...

·
Registered
8,002 Posts
A mnie chodziło natrętnie po głowie, że byłoby dla wszystkich bardzo logiczne i korzystne gdyby Qubus przejął mały biurowiec obok i przerobił go na hotel - taki mały zespół hotelowy pod jednym zarządem i z własnym parkingiem pośrodku.
Po drugiej stronie Rawy przy placyku trzy-cztery lokale towarzysko-gastronomiczne katowickiej Wenecji skomunikowane z Rynkiembulwarem przy Rawie.
Pełny klimat dla całości.

·
Registered
2,844 Posts
Biorąc pod uwagę, że sam montaż i demontaż żurawia to lekko kilkanaście tysięcy za jedną akcję to budowę "mamy z głowy" (lekko) do jesieni.

·
Registered
2,545 Posts
Już jak pojawiły się plotki o wstrzymaniu prac to sugerowałem, że może lepiej będzie to co już wybudowali sprzedać razem z projektem. Zawsze to jakiś zwrot z inwestycji której kontynuacji prędko nie będzie a wolne środki teraz się przydadzą.

·
Registered
2,042 Posts

·
Registered
1,882 Posts
Gdyby nie ten paskudny płot to można by sposób tej budowy uznać za profesjonalny. Tak, wiem, że to centrum i dewastacje, ale odbiór bardzo psuje i inwestor mógłby to przeczyścić.

3201 - 3218 of 3218 Posts