SkyscraperCity banner

8301 - 8310 of 8310 Posts

·
i live to serve
Joined
·
31 Posts
Sądząc po ilości miejsc parkingowych wykupionych przez FG w okolicy budynku obawiam się niestety, że będzie to parking dla Dyrekcji :(
 

·
i live to serve
Joined
·
31 Posts
Tak z ciekawości i dla lepszego zrozumienia sprawy: do czego mógł być wykorzystywany ten jednopiętrowy budyneczek przed jego wyburzaniem?
Na zdjęciu wygląda raczej na pustostan.
Od kilkunastu lat nie był wykorzystywany w żaden sposób, pomijając miejscowe gołębie i mroczne czasy poprzednich posiadaczy. Otrzymałem też odpowiedź od przedstawiciela FG na moje pytanie odnośnie ich planów, a mianowicie, że "czas pokaże".
 

·
Moderator
Joined
·
72,024 Posts
^^Szybko im poszło. Nawet gruzu pozbyli się w dobrym czasie.
 

·
Registered
Joined
·
8,183 Posts
"Czas pokaże" logicznie wskazywałby na ambicje, których nie są pewni w obecnej koniunkturze czyli w wersji max dobudowanie tam zgrabnego skrzydła w stylu... ogólnobiurowym z parkingiem podziemnym dla około 10 samochodów.
Możliwości po temu wskazuje ten widok satelitarny:
Te ambicje dzisiaj łatwo mogą stopnieć do otwarcia tylko przestrzeni zakończonej raczej małym parkingiem niż "parkiem kieszonkowym".
Jedno co pewne, to że nie mamy się co zbytnio entuzjazmować tą sprawą, bo co by tam nie powstało w tym dość dyskretnym miejscu, to nie za wiele to będzie ważyć na urodzie miasta. :)

EDIT: Widzę, że najbardziej zgrabnym, łapczywym rozwiązaniem byłaby nie rozbudowa FG, lecz... tego biurowca obok - wystarczy zerknąć na jego okna będące zakończeniem korytarzy na piętrach.
 
8301 - 8310 of 8310 Posts
Top