SkyscraperCity banner

961 - 969 of 969 Posts

·
Nieruchomości/Inwestycje
720 Posts

·
Registered
4,034 Posts
Budżet miasta Katowice na 2018 rok:

• Budowa organów koncertowych oraz zakup instrumentów i niezbędnego wyposażenia dla NOSPR w Katowicach. - 2017-2021 - 20 007 063; w 2018: Zakup instrumentów, sprzętu nagłaśniającego, sprzętu do studia nagrań a także montaż okablowania do transmisji TV (zadanie realizowane przez Narodową Orkiestrę Symfoniczną Polskiego Radia w Katowicach). - 325 463
źródło: UCHWAŁA NR L/1020/17 RADY MIASTA KATOWICE z dnia 14 grudnia 2017 r. w sprawie uchwalenia budżetu miasta Katowice na 2018 rok - http://bip.katowice.eu/RadaMiasta/Uchwaly/dokument.aspx?idr=105085

·
Registered
14 Posts
Jak dla mnie budynek jest rewelacyjny. Oczywiście sala robi ogromne wrażenie, ale pozostałe wnętrza oraz sam budynek też są świetne. Spora w tym zasługa ciekawego otoczenia - zarówno od futurystycznej strony MCK i Spodka jak i bardziej klasycznej - MŚ. Kładka oraz fontanna świetnie spisują się jako centrum tej okolicy, miejsce spotkań, sesji zdjęciowych. Za każdym razem kiedy tam jestem dużo się tam dzieje. Ostatnio miałem okazję nocować w hotelu z widokiem na NOSPR i MŚ i polecam.

Poniżej kilka zdjęć, które wykonałem już jakiś czas temu, mam nadzieję, że dobrze oddają klimat - gdyby ktoś jeszcze nie był w tym miejscu :)

I jeszcze więcej zdjęć budynku oraz wnętrz NOSPR na mojej stronie. Kilka zdjęć z Katowic również na blogu.

·
Registered
4,034 Posts
Budżet miasta Katowice na 2020 rok:
Budowa organów koncertowych oraz zakup instrumentów i niezbędnego wyposażenia dla NOSPR w Katowicach. - 20 007 063; w 2020: Wykonanie podzespołów instrumentów i prac technicznomontażowych oraz intonacji rejestrów organów. (zadanie realizowane przez Narodową Orkiestrę Symfoniczną Polskiego Radia w Katowicach). - 100 601

Budowa organów koncertowych oraz zakup instrumentów i niezbędnego wyposażenia dla NOSPR w Katowicach. - 587 570; w 2020: Doradztwo merytoryczne i techniczne (zadanie realizowane przez Narodową Orkiestrę Symfoniczną Polskiego Radia w Katowicach). - 3 080
źródło: UCHWAŁA NR XV/349/19 RADY MIASTA KATOWICE z dnia 19 grudnia 2019 r. w sprawie uchwalenia budżetu miasta Katowice na 2020 rok - https://bip.katowice.eu/RadaMiasta/Uchwaly/dokument.aspx?idr=116070

961 - 969 of 969 Posts