SkyscraperCity banner

21 - 36 of 36 Posts

·
Registered
Joined
·
18,431 Posts
Discussion Starter #21

Kolejne mieszkania powstaną w Katowicach. Na rynku nieruchomości doszło do dużej transakcji. Na działce położonej w północnej części miasta mają stanąć dwa wysokie budynki mieszkaniowe.
Inwestycja mieszkaniowa na granicy Koszutki i Wełnowca. Już od jakiegoś czasu na działce o powierzchni około 2,5 tys. m kw. trwały prace porządkowe. Teren znajduje się naprzeciwko ogródków działkowych, pomiędzy sklepem Lidl i ul. Iłłakowiczówny, w rejonie garaży. Wcześniej w tym miejscu przy ul. Słonecznej znajdowały się hale produkcyjne i firma z branży IT. Wszystkie stare zabudowania zostały w ostatnich miesiącach rozebrane. Teraz na terenie leżącym w śladzie dawnej linii kolejowej widać już sporych rozmiarów wykop. W podziemiach nowej inwestycji mają zostać zlokalizowane miejsca parkingowe, a nad nimi wybudowane zostaną nowe mieszkania. Budynki będą miały 11 kondygnacji naziemnych. Parter jednego z budynków zostanie przeznaczony na lokale handlowo-usługowe. 

·
Registered
Joined
·
1 Posts
Inwestycja nie będzie już realizowana przez firmę Confisio. Projekt wraz z działkami jest w trakcie sprzedaży.
 

·
Moderator
Joined
·
72,199 Posts
^^Czyli przygotowali plac, a teraz chcą odsprzedać interes ?
 

·
Registered
Joined
·
798 Posts
Przeca o tym już pisałem kilka postów temu :p


No to robi się ciekawie :p Miejmy nadzieję, że Mota-Engil Real Estate Management będzie kontynuowało projekt i budowa niedługo ruszy, bo szkoda byłoby żeby został tam taki wygon...
 
21 - 36 of 36 Posts
Top