SkyscraperCity banner

1 - 20 of 893 Posts

·
Registered
3,099 Posts
@MIKI kukurydze i gwiazdy to ta sama konstrukcja tylko roznia sie balkonami. A o stanadardzie sie niech Sky's the Limit wypowie bo sam mieszka w gwiezdzie na 24 pietrze :D U niego w mieszkaniu jest to slynnej WC o ksztalcie osmiokata. Nie wiem co na taki ksztalt pomieszczenia mowi Feng Shui. :D

@Sky's the Limit moglbys zrobic fotke tego WC?

·
tararam
7,567 Posts
Discussion Starter #6
standard jest nieco lepszy niz w bloku
ale nie sa to jakies dimetralne roznice
powiem tak kiedy pierwszy raz bylem w mieszkaniu u mojej ex na osiedlu z wielkiej plyty to jednak standard u mnie jest wyzszy no ale nie zapominajmy ze to sa budynki z lat 80...

zdjecie kibelka zrobie jak moi rodzice wroca z wakacji bo im cyferki uzyczylem ;)

·
Registered
577 Posts
patrzę na zdjęcia i zastanawiam się jak Stalexport może się nie podobać, przecież wyglądają bardzo dobrze. gdzie Altusowi do tych dwóch wież

·
Registered
3,226 Posts
Dokładnie jest przysadzisty i z daleka jego elewacja nie prezentuje się okazale. Natomiast wieże są smukłe i wyraziste. Podobnie jak ten budynek mieszkalny na Sokolskiej którego co niektórzy spisują na straty. Dla mnie znakomite wrażenie robi od strony Koszutki w pobliżu kina Kosmos a po zatym dobrze koreluje z otoczeniem. No tylko oczywiście potrzeby jest mu lifting

·
Registered
8,896 Posts
Swietny watek i wspaniale zdjecia, wieeeelkie dzieki :eek:kay: Katowickie kukurydze sa zajebiste, mimo swego wieku wygladaja bardzo swiezo.

·
tararam
7,567 Posts
Discussion Starter #17
i jeszcze :
estakada na DTŚ a w tle Stalexporty Altus i jakis syfiaty slup wysokiego napiecia
po lewej od altusa jest Chorzowska 50 ktora niestety calkowicie zaslonilo to drzewo ;/

·
Banned
10,752 Posts
Świetne fotki - Katowice są wypasione, te zdjęcia utwierdziły mnie w opinii, że Katowice są zaraz po Warszawie numer jeden w Polsce, jeśli chodzi o wieżowce.

Szkoda tylko, że nie tworzą pewnej całości ( duże rozrzucenie budnynków i nieuporządkowana przestrzeń ), ale to nie wpływa na wrażenia jakie się ma przy oglądaniu centrum miasta.

Katowice się będą rozwijać na pewno w przyszłości, dojdzie większy udział usług i atrakcyjność jako stolicy regionu i wówczas coś jeszcze w centrum wysokiego zostanie postawione.

·
tararam
7,567 Posts
Discussion Starter #20
JAKUB POLEWSKI said:
Katowice się będą rozwijać na pewno w przyszłości, dojdzie większy udział usług i atrakcyjność jako stolicy regionu i wówczas coś jeszcze w centrum wysokiego zostanie postawione.
sa w planie 2 blizniacze wieze kolo Silesia City Center
a na najowszych planach jeszcze 1 tez kolo SCC ale po raz kolejny sa one oddalone od innnych :(
a i co do planow to nie wiadomo kiedy dokladnie by to mialo ruszyc i jak mialy by wygladac
obawiam sie co do jakosci arch po tym jak wyglada SCC a te wiezowce mialy by byc budowane w ramach 3 etapu SCC ;/

1 - 20 of 893 Posts