SkyscraperCity banner

21 - 40 of 902 Posts

·
Banned
10,752 Posts
sky's_the_limit said:
sa w planie 2 blizniacze wieze kolo Silesia City Center
a na najowszych planach jeszcze 1 tez kolo SCC ale po raz kolejny sa one oddalone od innnych :(
a i co do planow to nie wiadomo kiedy dokladnie by to mialo ruszyc i jak mialy by wygladac
obawiam sie co do jakosci arch po tym jak wyglada SCC a te wiezowce mialy by byc budowane w ramach 3 etapu SCC ;/
No wiesz, Katowice przecież nie stracą już na kolejnych blokopodobnych wieżowcach. Ważne, żeby to były budynki o różnej ( najlepiej wyższej od SCC ) wysokości, żeby urozmaicono krajobraz.

Martwić wypada się rzeczywiście ich lokalizacją.

·
Registered
37 Posts
Podoba mi się ten spokojny klimat południowych Katowic. Na Podlesiu i Kostuchnie jest tak "przedmiejsko". Po prostu chciałbym tam mieszkać :D

a tak na zachęte może już nie takie panoramki, ale raczej krajobrazki :D

·
Registered
3,099 Posts
Kostuchna? - przeciez mieszczanie katowiccy sie brzydza ta dzielnica ;) Kostuchna wyglada jak typowa gornoslaska wies. Mnie sie bardziej podoba Ligota - tam, dopiero jest "przedmiejski" klimat - czuje sie jak na przedmiesciach wielkiego miasta.

·
hræddur köttur
3,416 Posts
z róznych strn wygląda różnie - ale akurat z tego ujęcia altus (czy jak mu tam teraz jest) wyglada najgorzej - Stalexporty wyglądają przy nim na szczyt lekkości i finezji.

·
Banned
1,591 Posts
no niestety, z tej strony kupa , szkoda, że nie zbudowali go na górce przy Górnośląskiej, tam gdzie teraz Hotel Diament, byłaby ładna brama :) Altus w dolinie Rawy wygląda z tej strony jak o połowę niższy

·
hræddur köttur
3,416 Posts
szkoda, że powietrze nie tak przejrzyste, jak to nieraz bywa.
czy są jeszcze jakieś szanse na to, że kiedykolwiek z Altusa zniknie ta ścierka?

·
Banned
1,591 Posts
bregi said:
A to zdaje się zostało zrobione z węzła Bocheńskiego. Nie wiem jak ci się udało zmieścić na zoomie wszystkie wieżowce :) Jakby co zamieszczę to na światowym forum bo jest nasz wątek w dziale Skylines
http://img331.imageshack.us/img331/8780/11dm.jpg
to 137 mm dla 35 mm więc żaden wielki zoom, akurat pasuje żeby objąć, zdjęcie jest obcięte od dołu żeby całego hasia poniżej nie było widać ;)

21 - 40 of 902 Posts