SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 136 Posts

·
Registered
Joined
·
144 Posts
Grunt, że po remoncie będzie czysty... najgorsze są takie zasyfiałe i zaropiałe budynki w samym centrum. Nie spodziewam się niczego nadzwyczajnego - będzie pewnie coś na miarę "gwiazd", choć lepsze pewnie by było coś co nawiąże do Banku Śl.

Czekam na remont superjednostki...

Pozdr.
 

·
Moderator
Joined
·
83,760 Posts
^^Gdyby trzeba było wysiedlić mieszkańców w celu zbudowania w tamtym miejscu coś komercyjnego, to trzeba by dla nich zbudować chyba z 10 cywilizowanie wyglądających czteropiętrowców, a nie sądzę, czy by ktoś znalazł na to pieniądze. Wyremontują nam tego kolosa i też będzie się już fajnie prezentował:)
 

·
hræddur köttur
Joined
·
5,057 Posts
BN said:
Robimy zakłady jaka to będzie pastela?
Moje propozycje: łosoś, pistacja lub cytryna. Cień szansy na jakiś chaberek - żeby nawiązanie do barw miasta było.
Prawdę powiedziawszy niech cokolwiek będzie, nawet jakby go na szaro pomalowali to i tak wyglądałby lepiej.
 

·
Oberschlesien
Joined
·
940 Posts
Budynki takie jak Superjednostka czy Haperowiec miały stać 5o lat ale jakoś sie nie zanosi żeby je burzyli i niestety pewnie jeszcze długo postoją tak czy inaczej dobrze że wzięli sie za remont elewaci haperoca przynajmniej będzie mniej szpacił :bash:
 

·
Oberschlesien
Joined
·
940 Posts
znając tych ludzi to tam mieszkają to po kilku latach od remontu dużo mieszkańców pomalują balkony na różnego rodzaju kiczowate kolory :bash: ( zmora wszystkich blokowisk )
 
1 - 20 of 136 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top