SkyscraperCity banner

1 - 20 of 1598 Posts

·
Registered
1,996 Posts
Discussion Starter #1 (Edited by Moderator)

·
Administrator
39,056 Posts
rzuty z gory tez moglyby byc takie "polamane" jak okna;)

·
Miszcz Ortografi
3,535 Posts
Wyglada przywzoicie, jestem pozytywnie zaskoczony. Po Skanskiej spodziewalem sie bardziej czegos a la Chorzowska 50.

Pzdr.

·
Registered
3,228 Posts
to koło kościoła w Dębie. A miało być gdzieś w pobliżu Chorzowskiej 50. Dla mnie jak na te okolice mimo zapowiedzi budowy wieżowca Trigranitu obok budynki są ok.

·
Rzeczniepospolita Śląsk
196 Posts
Wyglada przywzoicie, jestem pozytywnie zaskoczony. Po Skanskiej spodziewalem sie bardziej czegos a la Chorzowska 50.

Pzdr.
Powtorze z GKW:

Skanska to byl nr 52? niemniej myslalem ze powstanie biurowiec przy chorzowskiej 50 ale takie zgrabne biura tam tez moga powstac - wpisuja sie dobrze w moja wizje centrum i tych rejonow

poza tym 50m beda miec wiec beda podobne troche do Chorzowskiej 50

·
Registered
3,228 Posts
acha a dla mnie z tego rysunku najbardziej pozytywną wiadomością jest planowanie przedłużenie drogi przez tereny Baildonu od węzła DTŚ przy Silesii.Nawet nie wiedziałem że jest taka możliwość. Wogóle teren dosyć ciężki na inwestycje szczególnie tą drogową (bardzo wysoki nasyp )

·
tararam
7,582 Posts
Powtorze z GKW:

Skanska to byl nr 52? niemniej myslalem ze powstanie biurowiec przy chorzowskiej 50 ale takie zgrabne biura tam tez moga powstac - wpisuja sie dobrze w moja wizje centrum i tych rejonow

poza tym 50m beda miec wiec beda podobne troche do Chorzowskiej 50
chorzowska 52 to nie byla Skanska tylko jakis dziwny inwestor z Gdanska ktry po jednym info prasowym zamilkl...

·
Registered
3,228 Posts
o ile pamiętam to jednak Skanska miała budować koło Chorzowskiej 50 takie przynajmniej informacje były na gkw.
A Chorzowska 52 to dsokładnie ta działka na wysokosci przystanku autobusowego czyli tam gdzie kiedyś stała hala Baildon czy wcześniej na wysokości zajezdni koło Chorzowskiej 50

·
tararam
7,582 Posts
o ile pamiętam to jednak Skanska miała budować koło Chorzowskiej 50 takie przynajmniej informacje były na gkw.
A Chorzowska 52 to dsokładnie ta działka na wysokosci przystanku autobusowego czyli tam gdzie kiedyś stała hala Baildon czy wcześniej na wysokości zajezdni koło Chorzowskiej 50

kolo Chorzowskiej 50 nie miala budowac Skanska ;)

wklejam post BTY z www.gkw.katowice.pl

informacja z www.infoinwest.pl mam wessję papierową nie wiem czy można to znaleźć na ich stronie

wydaje mi się, że nie było
Biurowiec klasy A
adres: Chorzowska 52
stan obecny: realizacja: rozp. 2007r.
inwestor: DSK Sp z o.o. z Gdańska
agent nieruchomości: Agencja Obsługi Nieruchomości ,,inter Locum'' e-mail [email protected]

inne informacje: Firma DSK zamierza zakupić grunt pod budowę biurowca o pow. 11000m2 Inwestycja jest na etapie uzyskiwania pozwoleń administracyjnych, powierzchnia zabudowy 1100m2, liczba kondygnacji 13+2 podziemne

Chorzowska 52 to jest taki niski baraczej gdzie sprzedaja opony zaraz obok Chorzowskiej 50 :)

natomiast na gkw obstawialismy ze inwestycja Skanska bedzie w miejscu wyburzonej hali sportowej baildon :)
z tym, ze tam tez cos ma byc, tak mowil Prez. Uszok na tym spotkaniu dot. polityki inwesycyjnej miasta tzn mowil o dwoch inwestycjach na ul Grundmanna wiec obstawiam ten teren :)

·
Registered
335 Posts

Też pamiętam i cały czas mi się wydawało, że Skanska buduje tuż przy Chorzowskiej 50, tam gdzie dziś jest jakiś barak.

No ale nie ma tego złego. Ten projekt bardzo, ale to bardzo mi się podoba.

EDIT Powyzej wszystko wyjaśnione

·
Miszcz Ortografi
3,535 Posts
W kazdym razie brawo im za to ze opublikowali cos dla oka ... moze inni ich wzorem nie beda chcieli byc gorsi.

Pzdr.

·
Registered
1,996 Posts
Discussion Starter #13
Zastanawia mnie czy tutaj jest planowana jakaś inwestycja, ponieważ działka jest super położona:

Natomiast działka Chorzowska 52 to jest właśnie ta działka, prawda?

·
Registered
3,228 Posts
kolo Chorzowskiej 50 nie miala budowac Skanska ;)

wklejam post BTY z www.gkw.katowice.pl

informacja z www.infoinwest.pl mam wessję papierową nie wiem czy można to znaleźć na ich stronie

wydaje mi się, że nie było
Biurowiec klasy A
adres: Chorzowska 52
stan obecny: realizacja: rozp. 2007r.
inwestor: DSK Sp z o.o. z Gdańska
agent nieruchomości: Agencja Obsługi Nieruchomości ,,inter Locum'' e-mail [email protected]

inne informacje: Firma DSK zamierza zakupić grunt pod budowę biurowca o pow. 11000m2 Inwestycja jest na etapie uzyskiwania pozwoleń administracyjnych, powierzchnia zabudowy 1100m2, liczba kondygnacji 13+2 podziemne

Chorzowska 52 to jest taki niski baraczej gdzie sprzedaja opony zaraz obok Chorzowskiej 50 :)

natomiast na gkw obstawialismy ze inwestycja Skanska bedzie w miejscu wyburzonej hali sportowej baildon :)
z tym, ze tam tez cos ma byc, tak mowil Prez. Uszok na tym spotkaniu dot. polityki inwesycyjnej miasta tzn mowil o dwoch inwestycjach na ul Grundmanna wiec obstawiam ten teren :)

no to wszystko jasne tzn. nadal nie widać albo na razie nie słychać żeby jakiś właściciel miał się zainteresować na poważnie tamtymi działkami.
W sumie to ciekawe że Skanska wybrała działkę znacznie trudniejszą do realizacji i mniej atrakcyjną niż te koło Chorzowskiej 50.
Nawet tam sobie nie wyobrażałem że może coś takiego powstać

·
tararam
7,582 Posts
Zastanawia mnie czy tutaj jest planowana jakaś inwestycja, ponieważ działka jest super położona:

Natomiast działka Chorzowska 52 to jest właśnie ta działka, prawda?
ta pierwsza dzialka nalezy zdaje sie do Poznaniakow zdaje sie, ze z VOX'a (choc tego pewny nie jestem)

chcieli tam postawic jakis market meblowy ale wladze rozsadnie im podziekowaly (to jest teren po hali sportowej Baildon)

natomiast ta 2 dzialka to wlasnie Chorzowska 52

·
Registered
356 Posts
Do 2008 pewnie się pozmienia... ale na chwilę obecną bardzo mi się podoba, wcale nie za niskie...:cheers:

1 - 20 of 1598 Posts