Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 888 Posts

·
Vivere
Joined
·
6,589 Posts
Discussion Starter · #10 ·
Ku qendron problemi?!?!? Tani kemi dhe Xhamine e madhe qe i ka hyp ne qafe parlamentit. :banana:
Jane investime te mire menduara keto dhe afatgjate.Po deri ku shkon lepirja jone per dy kocka,te gatshem te heqim e pranojme cdo gje per 2 leke.

Duhet ta lexoj 4 here emrin e aeroportit qe ta them 1 here.qr.

Kjo e Kukesit me shume duket si post policie se si aeroport.

Turq e arab(Katari kryesisht) qe hedhin miliona ne investime fetare me mjekrrosha e burka qe te kallin daten kur i sheh neper rruge.
 

·
Vivere
Joined
·
6,589 Posts
Discussion Starter · #16 ·
Nese nuk e ndryshojne emrin, athere me mire mos ta hapin fare sepse eshte turp.
Po si do i njihet merita donatorit?Dha leket arabi e nga lepirja pa kufi qe kemi ne si popull,bejme cudira.Agallaret e qeverise kane ndare dhe kafet e po ju plas per nje emer.

Emri do ndryshoje nese Kastrati e blen te gjithin aeroportin,investon aty.
 

·
Registered
Joined
·
1,190 Posts
Hi here,

Could you tell me when this airport is going to be operational and which companies will use it?

Thanks
 
1 - 20 of 888 Posts
Top