SkyscraperCity banner

1 - 20 of 45 Posts

·
珠穆朗玛峰
553 Posts
Discussion Starter · #9 ·
Лятото там има и едно изкуствено водопадче,гледал съм филм по тв-то за това място.С водопада става още по-красиво и е голям кеф да купонясва там човек.Кофти че няма снимки

·
Registered
15,772 Posts
Това е заведение, така ли?

·
Registered
383 Posts
миии дискотека :Р ех чакам да имам 18 да го посетя, че надали ще ме пуснат...

·
Registered
344 Posts
Е това е Зангадор... много яко място лятото що алкохол изпихме там.... Ееее върнахте ме към хубави спомени :)

·
Registered
15,772 Posts
миии дискотека :Р ех чакам да имам 18 да го посетя, че надали ще ме пуснат...
Нали е в морето дискотеката - някъде около нея скочи във водата и доплувай тайно от охраната до някой бар :lol::lol::lol:

·
Registered
383 Posts
а верно и кат доиде проверката пак във водата под някоя скала :lol: надали на ушев ще му се плува да ме провери :cheers:

·
Registered
383 Posts
еми незнам ама след случая с момчето, което го убиха в студентски град се бяха позатегнали нещата. смисъл сервиране на алкохол, продаване на цигари и стоене в заведение без придружител след 22 часа ни правеха проблем ... то така трябва да бъде, но след като са ни научили вече кво да правим. мани то поредната дивотия чух, че било забранено пиенето на алкохол на обществени места ( това не включва заведения обаче ). тоест с бира на плажа неееееее,но иначе в капанчето което е незаконно пострено и е против всякакви норми за хигиена, може да се отрежеш. евалата на българския политик :cheers:

·
Moderator
19,388 Posts
Зангадор е супер яко местенце..хахахах там, на 12 години изпих първото си Мартини :D :D :D С 2 черешки. :lol::lol::lol:

·
Registered
15,772 Posts
Добре, но Китен не е само тази дискотека май - няма ли снимки и от други места от града? :)

1 - 20 of 45 Posts