SkyscraperCity banner

21 - 36 of 36 Posts

·
Bär
247 Posts
Stan na 29.02.2020

2 miesiące po ostatniej wizycie

Rondo koło galerii - oznakowanie ok

I na drugim końcu nowego odcinka też gotowe

I widok od strony Smard

Te ograniczenia tonażowe trochę psują całą koncepcję. Ciężko mi sobie wyborazić, że obwodnica na najcięższy ruch nie gotowa, a miejskie ulice gotowe...

Generalnie poza tym nigdzie oznakowanie nie zmienione, także niestety obwodnica będzie pełnić tylko funkcję dodatkową i to na osi DK42. A kierunki Wieluń - Opole narazie bez żadnych zmian.

Co do samego otwarcia to na początku roku byl taki artykuł

https://nto.pl/obwodnica-kluczborka-prawie-gotowa-otwarcie-w-marcu-2020/ar/c4-14687989

a dziś już właśnie marzec ;)

czekam na info o otwarciu :)

·
Registered
10 Posts
W tym miejscu ma się znaleźć przyszły węzeł na S11 i finalnie ma on być połączony z nową obwodnicą. Taki jest plan...

·
Registered
62 Posts
Na obwodnicy Kluczborka po DK11 przed skrzyżowaniem z DK45 (obok Protei) stoi znak informujący o tranzycie ciężarowym w kierunku Opola przez nowa obwodnice, jeszcze oczywiście przekreślony. Ograniczenie tonażowe mówi o nacisku na oś, wiec zestawy będą kierowane na nową obwodnicę.

I najlepsza wiadomość: Urząd Miejski w Kluczborku

Przejadę się po otwarciu całą obwodnicą z kamerką i będzie pamiątka

·
Registered
62 Posts
Obwodnica otwarta :)

Mam nagranie z kamerki, tylko potrzebowałbym podpowiedzi: czym połączyć kilka plików i jakoś to przyciąć?

·
Registered
856 Posts
Z ciekawością czekam na informacje, czy istotnie zmniejszył się ruch w mieście. Chociaż podczas epidemii chyba trudno będzie to stwierdzić...

·
Bär
247 Posts
Obwodnica otwarta :)

Mam nagranie z kamerki, tylko potrzebowałbym podpowiedzi: czym połączyć kilka plików i jakoś to przyciąć?
jesli nagrywales telefonem to z tego co pamietam przy wrzucaniu filmu bezposrednio na youtube za ich apki mozna od razu przycinac itp.

·
Registered
62 Posts
Wybaczcie, przez wirusa mam nawał pracy teraz, nie miałem czasu nawet prywatnego komputera włączyć. Jeśli ktoś chce, to mogę wrzucić pliki video gdzieś na chmurę, a kto inny to połączy w jedno

21 - 36 of 36 Posts