SkyscraperCity banner

?

1 - 20 of 157 Posts

·
Administrator
37,213 Posts
jako kolobrzezanin:
renowacja tragedii, ale teraz na styl kurortowy przez male k.
do tego odpychajace wejscie, nawet mi sie nie chcialo zagladac, wiec nie wiem jak jest w srodku. razem 5.

·
Registered
84 Posts
nie no cos w tym jest :p To zdjęcie jakoś tak daje po oczach, na żywo chyba tak sie nie świeci? Podoba mi sie ten budynek :) Czy to stoi na samym rynku?
7/10

·
Administrator
37,213 Posts
White Zombi said:
nie no cos w tym jest :p To zdjęcie jakoś tak daje po oczach, na żywo chyba tak sie nie świeci? Podoba mi sie ten budynek :) Czy to stoi na samym rynku?
7/10
mozna powiedziec, ze to kolobrzeski odpowiednik bzwbk z wro - widac to na 2 focie

·
Moderator
8,175 Posts
Hmmmm.... Intrygujące :D W sumie nie jestem pewien co o tym sądzić ale jeśli rzeczywiście jest to renowacja (jak przypuszczam jakiegoś komunistycznego klocka?), to ocena idzie w górę. No niech będzie 7,5/10

·
Administrator
37,213 Posts

tak bylo - lepiej nie pokazywac z bliska, ale wyobrazacie sobie - typowe lata 60 w krasnojarsku

·
Я.
6,309 Posts
Moim zdaniem to nie jest złe.. widać, ze ktoś inspirował się nowymi kamieniczkami w amsterdamie.. Fajne bryły, jak dla mnie troche za mocne kolory (ale to może kwestia zdjecia?) materiały tez wyglądają niezle. Calosc jest "przebajerzona" ale nie wszystko musi być minimalistyczne i surowe.
Jak na Kołobrzeg zdecydowanie na + 7,5

PS kto projektował?

·
Administrator
37,213 Posts

·
Pan od przyrody
3,245 Posts
Bardzo ładny budynek, 8,5!

Kolory faktycznie szalone, ale mnie nie rażą. Może nie znam otoczenia zbyt dobrze, ale na uwzględniająć to co widać na zdjęciach jest dobrze.

·
Registered
4,808 Posts
gdyby nie te kolorki mialby ode mnie 9. a tak to ocena spada do 6/10

·
Moderator
12,018 Posts
Kiedy to zrobili?? Nie pamiętam nic takiego tam, a z pewnością trudno ten budynek przeoczyć :D

Za to oraz za wybitną miejskość dostanie 9 :)

·
ex Leshchoo
3,530 Posts
kotbehemot said:
Moim zdaniem to nie jest złe.. widać, ze ktoś inspirował się nowymi kamieniczkami w amsterdamie.. Fajne bryły, jak dla mnie troche za mocne kolory (ale to może kwestia zdjecia?) materiały tez wyglądają niezle. Calosc jest "przebajerzona" ale nie wszystko musi być minimalistyczne i surowe.
Jak na Kołobrzeg zdecydowanie na + 7,5

PS kto projektował?

To samo skojarzenie mialem. Bardzo udane, szalone troche ale to dobrze :). 9, a co :).

Niepodoba mi sie tylko ta pseudo gotycka czesc...

·
Homo Skyscraperus
22,141 Posts
To wina zdjęcia!! Wejdzie na strone... tutaj nawet niebo, ludzie są jaskrawi!!

DLA MNIE PIĘKNIE... uwielbiam "holenderkę "

9\10 !

PS. Po ich stronie widać , że to dość odważny developer.

1 - 20 of 157 Posts