Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 83 Posts

·
Registered
10,671 Posts
BOMBA! :eek: chyba najlepsza inwestycja w Kołobrzegu!

ps. można by było zmienić nazwę wątku na [Kołobrzeg] Marine Hotel **** wtedy wszyscy by wiedzieli gdzie się to znajduje..

·
Registered
1,362 Posts
Discussion Starter · #4 · (Edited)
^^ wiem wiem popełniłem gafe :p już napisałem posta z prośbą o zmiane tematu ...

Wojtek w tym momencie w Kołobrzegu budowane jest bardzo wiele konkretnych inwestycji i moge cie zapewnić że jest to kolejna wspaniała inwestycja choć wg. mnie są lepsze :D:D:D:D:)

·
Administrator
37,318 Posts
oj slabo u nich z ortografia;) i ta ul. Wchodnia ;D

ale cieszy kolejna inwestycja kolo mnie!

·
Somewhere Back In Time
7,459 Posts
Muszę koniecznie odwiedzić Kołobrzeg jak wybudują te wszystkie Wasze cuda...oczywiście gratki dla Kołobrzegu. :cheers:

·
Registered
19 Posts
Super. ;D ile to będzie miało pięter ? wyliczyłem 5,6..
Fajne jest także miajsce koło OP i Arki :):banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :tyty:

·
Moderator
38,520 Posts
fajny projekt :) znowu Kołobrzeg :)

·
Registered
1,362 Posts
Discussion Starter · #19 ·
^^ finlej wiem o tym ale na stronie www.marinehotel.pl inwestycja wygląda troszke innaczej, front jest bardziej oszklony, nie wklejałem tamtych prezentacji budynku poniewaz pewnie ukaża sie 9lipca na stronie oficjalnej, bedą rendery inne nowsze tak mi się przynajmniej wydaje :) a swoją droga budynek będzie tam prezentował sie wyśmienicie :) szkoda tylko że juz 10 lipca wyjezdzam za granice i nie bede juz tak w temacie inwestycji kołobrzeskich :/ ale jak wroce to zapewne Szczecin na tym zyska i Kołobrzeg :)

1 - 20 of 83 Posts