SkyscraperCity Forum banner

[Košice] Bastion Office Center | Com

33K views 140 replies 28 participants last post by  staso 
#1 ·
Miesto: Továrenská ul.
Celková prenajímateľná plocha: 10,000 m²
Celková prenajímateľná plocha kancelárskych priestorov: cca 8,000 m²
Kancelárska plocha typického podlažia: 2,110 m²
Obchodné prevádzky:cca 2000 m²
Počet nadzemných podlaží: 5
Počet podzemných podlaží: 2
Počet parkovacích miest: 212
Začiatok výstavby: 04/2018
Ukončenie výstavby: 04/2020
Zhotoviteľ stavby: MM Invest
Projektanti: Ing. Mgr. art. Jaroslav Král
Ing. Mgr. art. Pavol Simko




 
See less See more
4
#69 ·
Myslim, ze to je dosledok toho, ze Cresco ma v Ke jediny projekt a aj ten maju akosi na haku. MM Invest podnika v KE a zjavne im zalezi na tom, aby zlepsili lokalitu v ktorej stavaju.
Uz teraz je citit, ze ta ulica za taky rok bude vyzerat konecne lepsie. Este keby tak decentne zateplilil tu bytovku pri kruhaci a trochu upravit priestor pri kebap stánku..
 
#79 ·
Akože veľmi sa teším že sa ten Bastion podarilo síce 10 rokov neskôr ale predsa len postaviť ale seriózne pochybujem že to bude vyzerať ako na tej vizualizácii keď sa tak pozerám na fotky výstavby z Továrenskej.

Zelený pás a chodník tak široký že sa tam zmestí aj posedenie pre hostí nejakej kaviarne sa tam nemá kde vopchať ledaže by sa ubral minimálne jeden jazdný pruh.
 
#72 ·
tu ma napada pri novych vizoskach ze vlastne co sa zmenilo pretoze ta sklenena cast na streche stale je ako aj v povodnej casti... som si myslel ze prave toho sa zbavili ale opak je pravdou velmi sa tesim ze to bude takto vyzerat (dufam)... ta ulica konecne ozije takym mestkym sposobom :) ... PS vzdy sa smejem z tych zadubencov co su proti vystavbe takychto budov ze skoda historie atd ... no popravde ja som radsej za taku vystavbu ako plechovy plot predstavujuci HISTORIU nevyuztieho parkoviska z minulosti ...
 
#77 ·
Zatial to vyzera tak, ze vizualizacie budu dodrzane, aspon vyplne na 1. poschodi tomu naznacuju. Pevne verim ze to nepokaslu napokon fasadou (ako sa to "trochu" pritrafilo pri duette tmavym hnedym obkladom), hoci pri ciernej a bielej by sa pokaslat nemalo co (teda jedine ak tak neudrzbou). Ak nie, bude to asi najkrajsi kosicky projekt a min. z Hviezdoslavovej spravi z pohladu zastavby jednu z najkrajsich a najmestskejsich ulic v Kosiciach.
 
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top