SkyscraperCity Forum banner

[Košice] Polyfunkčné centrum JUH CANCELLED

20204 Views 47 Replies 24 Participants Last post by  didinko
Polyfunkčné centrum JUHwww.bytykosice.sk

Developerská spoločnosť Vento, s.r.o. pre vás pripravuje nové polyfunkčné centrum s názvom JUH. PFC JUH bude umiestnené v exkluzívnej polohe na Fejovej ulici v Košiciach - na rozhraní konca Hlavnej ulice a sídliska Juh. Je to veľmi výhodná a lukratívna poloha z hľadiska dostupnosti.Ide o:

» 60 bytových jednotiek
» nadštandardné bývanie
» krytá terasa s posedením
» fitness, sauna, bazén
» 176 parkovacích miest
» nonstop strážna služba
» lavičky, ihriská, fontána
» predajne, butiky, kaviarne
» obchodné priestory 4ooo m2
» nové byty v centre Košíc

Zaujimavost: Na 2. a 3. nadzemnom podlaží budú komerčné priestory doplnené ambulanciami s lekárskou starostlivosťou pre obyvateľov PFC JUH ako aj blízkeho okolia.
1 - 4 of 4 Posts
Tento projekt sa mi už od začiatku páči, no už dlho je okolo neho ticho. Dúfam, že sa v tejto podobe aj uskutoční, to, čo tam je teraz je otras. Pozitívne vnímam, že projekt ohlásili po Auparku, keď bolo isté, že ten bude doslova za rohom. Takže investor si verí, len nech sa už aj rozhýbe. Neprekvapilo by ma, keby to stálo kvôli papierom na úradoch.

BTW, niekto sa pokúša o vytvorenie podfóra pre Košice :)
Súhlasím. Tie byty nie sú nič extra. Veľmi malé a nie najšťastnejšie využitie priestoru. Kúpeľne veľké ako tie socialistické v panelákoch, kde sa dá sotva otočiť, oddelená kuchyňa od obývačky, resp. haly. Stačila by kuchynská linka pred ňou vyvýšený bar a jedáleň by bola súčasť haly. Kuchyňa je takto zbytočne veľká. No pozerám, že kuchyňu a halu delia len tenké priečky, nie nosné steny, tak úprava by snáď bola možná.
Škoda, že to tak stojí. Ja by som bol rád, keby tá socialistická budova odtiaľ zmizla. Tá Fejova mi príde akási nesympatická, zanedbaná ulica. Takýto projekt by to tam pekne oživil.
Malo sa vraj čakať na dokončenie Slovana, ten je už otvorený. Roboši aj mechanizmy odišli už dávno a nič sa nedeje... Čiže tá socialistická opacha tam ostáva?
1 - 4 of 4 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top