SkyscraperCity Forum banner
1 - 8 of 8 Posts

· Registered
Joined
·
3,134 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Polyfunkčné centrum JUHwww.bytykosice.sk

Developerská spoločnosť Vento, s.r.o. pre vás pripravuje nové polyfunkčné centrum s názvom JUH. PFC JUH bude umiestnené v exkluzívnej polohe na Fejovej ulici v Košiciach - na rozhraní konca Hlavnej ulice a sídliska Juh. Je to veľmi výhodná a lukratívna poloha z hľadiska dostupnosti.Ide o:

» 60 bytových jednotiek
» nadštandardné bývanie
» krytá terasa s posedením
» fitness, sauna, bazén
» 176 parkovacích miest
» nonstop strážna služba
» lavičky, ihriská, fontána
» predajne, butiky, kaviarne
» obchodné priestory 4ooo m2
» nové byty v centre Košíc

Zaujimavost: Na 2. a 3. nadzemnom podlaží budú komerčné priestory doplnené ambulanciami s lekárskou starostlivosťou pre obyvateľov PFC JUH ako aj blízkeho okolia.
 

· Registered
Joined
·
3,134 Posts
Discussion Starter · #27 ·
Ja to vidim cele tak ze nielen tento projekt, ale aj viacere ktore sa mali postavit v Kosiciach sa v Kosiciach aj postavia. kazdy jeden z nich bol o cosi realnejsi ako viacere z projektov v BA alebo v ZA. ktore sa tahali neviem kde do nebies a tak to cele teraz aj vyzera, ze 50% z nich ani nebude.

Co sa tyka KE, bude vsak treba viac trpezlivosti, lebo vsetky projekty sa omeskaju.

Banky daju uver radsej na projekt v takom meste v ktorom bude vyuzity a v Kosiciach maju taku mensiu urcitu istotu. MS 2011 a EHMK 2013. a dalej.
 
1 - 8 of 8 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top