SkyscraperCity Forum banner
41 - 48 of 48 Posts

· Kosice Metropolitan Area
726 Posts
Neviete niekto ako je mozne toto?
.
http://www.kosice.estranky.sk/clank...ejova---rozsirenie-obchodnych-priestorov.html
.
Myslel som ze hoci sa to polyfunkcne centrum stavat nebude, plati tam akasi "pomyselna" stavebna uzavera pokial sa nenajde novy investor pripadne sa neschvali novy projekt, toto gadzovske pristavovanie ma dost znervoznuje. Neviete niekto komu ten cely objekt patri a ci sa s tym nieco neplanuje robit?

· Registered
15,201 Posts
^^ mama ma kamosku v potravinach sabi a ta uz x-krat vravela, ze maju zacat stavat ten projekt, a ze uz ich budu rusit. 1x mi to mama vravela snad tak 5 rokov dozadu.. este asi vela vody v hornade pretecie, kym sa tam naozaj nieco zmeni.. v oktobri som siel okolo a len som cumel na ten china fastfood co tam prikvytol.. nejedol by som v nom ani zadarmo..

· www.fotokosice.eu
---
10,886 Posts
Tam sa nič v dohľadnej dobe stavať nebude, nakoľko má projekt len územné rozhodnutie (a aj to získal LTT - boli tam veľmi vehementné protesty obyvateľov okolitých blokov, ktorým sa ani nečudujem)... Stavebné konanie, ak vôbec nejaké niekedy prebehne, bude véééľmi búrlivé.

· Registered
15,201 Posts
^^ asi to bezi na sukromnom serveri a majitel aj zabudol, ze to este nezhodil dole :) ale je to rovnako zvlastne, ako ked na jar minuleho roka este bezal na trende reklamny banner na bastion s moznostou prenajmu priestorov, pritom vsetci vieme, ze je to uz davno stratena zalezitost..

· Bystander
2,475 Posts
^^ asi to bezi na sukromnom serveri a majitel aj zabudol, ze to este nezhodil dole :) ale je to rovnako zvlastne, ako ked na jar minuleho roka este bezal na trende reklamny banner na bastion s moznostou prenajmu priestorov, pritom vsetci vieme, ze je to uz davno stratena zalezitost..
Práveže nie. Hostingujú to na Yegone a každý rok si platia za obnovenie registrácie domény. Doména im najbližšie expiruje 13. júna, tak uvidíme, či ju obnovia. Ono je to dosť lukratívny názov stránky, ktorý sa oplatí držať pre prípadného nového záujemcu.

41 - 48 of 48 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.