SkyscraperCity Forum banner
1 - 5 of 5 Posts

· Registered
15,200 Posts
Sckesk, podla tvojix fotiek sa ma stavat pred mostom aj za mostom??? Ak si to dnes fotil, co je prosim ta oproti (teda za benzinkou OMV)? Vdaka!!!

Ak sa to naozaj postavi, bude to vyzerat dobre, len nex tie vyskovky uz konecne naozaj vzniknu aj v KE a nex budu fakt desne vysoke:)

· Registered
15,200 Posts
Veru, veď tých kanclov je habadej.
ja sa stale pytam len jedno, co v tych kancloch maju ti ludia robit? co tam chcu napr. vsetci ti maturanti a absolventi robit, co im smrdi kazda seriozna praca, aj ta za pc, a co len chcu mat firemny voz, mobil a laptop a chdit "daco" vybavovat, ale co, to nevie nikto..

je logicke, ze trh sa nasytil, vsetky globalne firmy, ktore sa potrebovali alebo chceli dostat na trhy vychodnej europy sa uz aj dostali, oni si uz svoje buildy obsadili a dalsie nepotrebuju, dokonca sa zamestnacov aj priestorov zbavuju, uz.. a neverim, ze sa to nejako rychlo zmeni.. co napr. take KE mozu v tomto smere ponuknut? zeby t-system, at&t ci ness este potrebovali dalsich ludi na telefone ako call operatorov 24 hod. non stop? alebo zeby sme este stale mali nedostatok sekretarok a danovych poradcov, ktori nevyhnutne potrebuju A-ckove priestory pre svoj "business" ? nemyslim..

ak by to tak bolo, ten spominany hriankovac uz stal, uz by sa aj oproti stavalo na tom fleku na moldavskej, za carfurom by byvala budova SPP nezyvala rok prazdnotou.. a najhorsie bude, ak fakt v BCK II bude komplet danovy urad..

· Registered
15,200 Posts
Neviem si ani len predstavit ake neg. dopady by na teba mohlo mat ak by si danove riaditelstvo dlhodobo prenajalo hoc cele BCK. Podobne to funguje v Ba.
viem, ze to takto funguje uz v BA, aj dialnicna spolocnost.. pre mna to nema ziadne negativa, mna len zaraza, ze sa tam chcu nasomrit ti vypalnici, ku ktorym ked pridem na DR IV. viem ako sa tam ta "smotanka" bavi z ludmi z vlastnych skusenmosti.. uz len koli tomu, by som ich nechal vsetkych hnit v zatuchlych kancloch, s tecucimi radiatormi, netesniacich oknach etc.. na malych podnikatelov tlacia, ale velkych dlznikov stale ignoruju a nechavaju len tak bez povsimnutia, aj ked neodvadzaju ani korunu. myslim, ze dost na ta, aby hnili tam, kde su..

opakujem, z info ktore mam nije v pripade hriankovaca problem v dopyte ci nedopyte!
a preco to na teraz tak sekli? nevies nahodou? vies co zo sebou prinasa zakonzervovanie budovy? strasne naklady..

Celkom by ma zaujimalo na zaklade coho toto tvrdis.
vidim, ako prepustaju nasi subdodavatelia.. a ked sa aj s nimi bavim, vravia, ze to ide dole vodou a svetlo na konci tunela nevidiet, a to rozhodne niesu ziadni maly podnikatelia, ale globalne firmy..

Som presvedceny ze sa ti dostalo nieco o svetovej hospodarskej krize a ako iste vies, rozmach a rast sa na nejaky cas ocakavat moc neda.
vies, ze ano. aj s druhou castou vety jednoznacne suhlasim, uz aby sa to rozbehlo..

Ja si myslim ze k nasyteniu trhu prace mame v Ke este hodne daleko.
v tomto som buhuzial negativista jak svina..

Kto iny ak nie region s dostatocnou produkciou vysokoskolakov, v hospodarsky a politicky stabilnej krajine (v tom case uz dufajme) dobudovanou infrastrukturou a najma s nizsimi nakladmi by mal podla teba rast?
obdivujem tvoj optimizmus. kym som bol este student na VS, videl som to rovnako.. bohuzial, situacia ma prinutila zmenit svoje postoje a zmyslanie.

podme na to odzadu :lol:
ja som to vzal slusne, zhora na dol :) aloha :cheers:

1 - 5 of 5 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.