SkyscraperCity banner

1 - 20 of 146 Posts

·
Moderator
4,905 Posts
Discussion Starter #2
---

Pre stretko navrhujem stredu 21.5.08 alebo stvrtok 22.5.08. Detaily dohodneme. Sorry za sibenicny termin.
Ocakavam dalsie navrhy a ucast :)...

·
Prešpurák
6,370 Posts
Ahoj, ja len že termín je taký zaujímavý, že by som bol dosť prekvapený, keby niekto prišiel, hlavne zo skúsenosti z bratislavských stretiek, ak je termín skôr ako 2 týždne po ohlásení :) Inak sorry za OT.

·
Moderator
4,905 Posts
Discussion Starter #6
ono o stretku sa uz hovori.., tak som myslel, ze to bude najlepsie takto "zhurta".
Ked sa nenazbiera aspon co-to ludi, nechame to obtyzden, no najradsej by som bol, keby to bolo cim skor.
Co sa miesta tyka, navrhujem Saris pub na Nam. osl. (dobra cena, fajn obsluha a prostredie), Golema na Dominikanskom (ich vlastne nefiltrovane pivo, mnam), Hokejka (fajn cena), som vsak otvoreny Vasim navrhom.
Takze zaujemci hlaste sa ...

·
Registered
1,203 Posts
No ale mali by sme historickú účasť. Babky demokratky by to istili :D

Ale nie vážne. Nahoď dáky termín nech sa vieme zariadiť. Ak sa bude čakať, tak sa nedočká, lebo vždy sa nájde jeden-dvaja čo mu daný terním nevyhovuje, lebo musí práve vtedy venčiť svoju andulku.

·
Moderator
4,905 Posts
Discussion Starter #11
Zajtrajsie stretko, Ucast: Hafan, MikeI, Kvietok + Joey sa nevyjadril celkom presne. Pokial sa prihlasia este 1-2 ludia stretko bude, inak to nechavam na Vas aby ste rozhodli co dalej ..
Reaktor, ved sa moze urobit viacero stretiek, v Auguste vsak budem na druhej strane zemegule, takze co sa mna tyka by som zorganizoval o cosi skor.

·
Registered
2,798 Posts
Dostal som echo, že vraj sa niečo koná. :) Takže pri zvone a ako sa spoznáme? "Prijmeš moji vizualizaci" ?:lol::lol::lol:

·
Registered
428 Posts
Tak vela stastia nech sa spoznate lebo ako poznam KE tak "Urbanove casti zvonu" je natolko lukrativna lokalita ze tam bude hafo ludi :) Potom nezabudnite postnut photos a meeting minutes aby sme mohli ticho zavidiet ti ktori chceli a nemohli sa zucastnit. :)

1 - 20 of 146 Posts