SkyscraperCity banner

..?

1 - 11 of 11 Posts

·
o mój Śląsku
6,009 Posts
Mam wrażenie, jakby leciało z prawej na lewą :)

·
I am the passenger
4,796 Posts
Też mam wrażenie, że leci, ale w sumie linie wyglądają prosto... Za to kadr bardzo mi się podoba i to chyba jedno z najlepszych Twoich zdjęć, Ewko :)

·
3D
7,269 Posts
No trochę się kładzie, ale kadr jest wciągający! W takich zdjęciach denerwuje trochę drastycznie ucięty dół, podobnie jak u grzechoola, ale tutaj rewelacyjnie się jeszcze ulica wkomponowała. 9 Demmatowi zdecydownie mylą się czasem konkursy.

·
2,186 Posts
Jakoś mnie nie porywa. Trochę tak jakbyś na tym zdjęciu chciała pokazać wszystko co się da bez jakiegoś konkretu czy myśli przewodniej. Tu jest obiektów przynajmniej na 2 fotografie. Sama prawa strona mogłaby tworzyć ciekawą kompozycję w pionowym kadrze wypełnionym ulicą i dominującym nad nią biurowcem. Prawa część to dla mnie też odrębna historia z świetnym ostatnim planem. Rozpisałem się...

Demmatowi zdecydownie mylą się czasem konkursy.
Czyżby? Ja coraz częściej mam wrażenie, że są "konkursowicze" którym najbardziej odpowiadałby konkurs ze skalą jednostopniową i jedyną słuszną i poprawną oceną :)

·
3D
7,269 Posts
Nie zmieniam zdania. Jasne, każdy ma swój głos, ale tym razem jestem na tyle arogancki, że pociągnąłem krytyką dalej. Gdyby to było 8 to co innego.
A Oxy66 ty znowu wsadziłeś 7 w Locked down podpierając się jakimś nierzeczywistym argumentem "nie urban", więc ogólnie też dobry numer.

1 - 11 of 11 Posts