SkyscraperCity Forum banner

..?

1 - 11 of 11 Posts

·
o mój Śląsku
Joined
·
5,876 Posts
Mam wrażenie, jakby leciało z prawej na lewą :)
 

·
I am the passenger
Joined
·
5,441 Posts
Też mam wrażenie, że leci, ale w sumie linie wyglądają prosto... Za to kadr bardzo mi się podoba i to chyba jedno z najlepszych Twoich zdjęć, Ewko :)
 

·
3D
Joined
·
7,312 Posts
No trochę się kładzie, ale kadr jest wciągający! W takich zdjęciach denerwuje trochę drastycznie ucięty dół, podobnie jak u grzechoola, ale tutaj rewelacyjnie się jeszcze ulica wkomponowała. 9 Demmatowi zdecydownie mylą się czasem konkursy.
 

·
Joined
·
2,187 Posts
Jakoś mnie nie porywa. Trochę tak jakbyś na tym zdjęciu chciała pokazać wszystko co się da bez jakiegoś konkretu czy myśli przewodniej. Tu jest obiektów przynajmniej na 2 fotografie. Sama prawa strona mogłaby tworzyć ciekawą kompozycję w pionowym kadrze wypełnionym ulicą i dominującym nad nią biurowcem. Prawa część to dla mnie też odrębna historia z świetnym ostatnim planem. Rozpisałem się...

Demmatowi zdecydownie mylą się czasem konkursy.
Czyżby? Ja coraz częściej mam wrażenie, że są "konkursowicze" którym najbardziej odpowiadałby konkurs ze skalą jednostopniową i jedyną słuszną i poprawną oceną :)
 

·
3D
Joined
·
7,312 Posts
Nie zmieniam zdania. Jasne, każdy ma swój głos, ale tym razem jestem na tyle arogancki, że pociągnąłem krytyką dalej. Gdyby to było 8 to co innego.
A Oxy66 ty znowu wsadziłeś 7 w Locked down podpierając się jakimś nierzeczywistym argumentem "nie urban", więc ogólnie też dobry numer.
 
1 - 11 of 11 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top