SkyscraperCity banner

1261 - 1280 of 1305 Posts

·
Registered
7,696 Posts
A najgorsze w tym jest to, że trzeba myśleć przed wysłaniem posta…

Jest to sytuacja tymczasowa związana z migracją forum na nowy silnik.

·
Registered
665 Posts
Wkleiłem zdjęcie z KurieraKolejowego a w poście wyszły 2.Jak tu zrobić by edytować post ❓🚂

·
Registered
857 Posts
Pierwszy raz zdarzyło mi się tu znaleźć... i chyba pierwszy raz mój post został usunięty...

Wątek PKP Intercity z dziś... jeden z użytkowników chciałby pociagów POZ-WAW co godzinę w taki sposób, że jeździłoby Ex/EIC, a po godzinie 2x tańsze IC... w takim samym standardzie wagonów, z takim samym czasem przejazdu tylko jedno droższe 2x od drugiego.
Odpisałem, a część mojej wypowiedzi została skasowana. Zauważyłem to po godzinie, więc korzystając z tego, że moja wypowiedź była cytowana przez innych, to ją raz jeszcze wkleiłem w nowym poście... tym razem zniknął cały mój post i cytowania mojej poprzedniej wypowiedzi u innych.
Co ja źle zrobiłem? W jaki sposób naruszyłem regulamin, obraziłem kogoś, wprowadzam chaos czy piszę niemerytoryczne posty?:

·
Registered
857 Posts
OK, ale chcę na przyszłość wiedzieć czego mam się wystrzegać. Skoro fragment został skasowany, to rozumiem, że w jakiś sposób naruszał regulamin forum.
Chciałbym wiedzieć w jaki, żeby nie popełniać w przyszłości błędów (chyba pierwszy raz w życiu moja wypowiedź została skasowana) :)

·
Registered
Zacisze
6,844 Posts
Czy moderacja moze zrobic cos ze spamem Exelciorowym?

Trzy posty po tym:
Czyzbys nie mial pojecia co wrzucasz?

Czy mozesz przestac spamowac kazdym postepowaniem z platformy zakupowej? Rozumiem jakies bardziej istotne postepowania, ale wymiana podrozjazdnic, czy czesci rozjazdowych to nie jest istotna wiadomosc. Rozumiem ze trzeba naprodukowac postow bo nie zasniesz... Niedlugo wrzucisz nam tu info o zamowieniu na wymiane tonerow w drukarkach.
wrzuca cos takiego:

Zabudowa 9 szt. napędów zwrotnicowych na linii 137 na stacjach Świdnica Miasto oraz Strzegom

·
Registered
20,580 Posts
Ja piszę obraźliwe posty o Tobie czy może jednak Ty o mnie?

Napisałeś "EOT" ale i tak musisz zawsze mieć ostatnie słowo.

Ja naprawdę nie rozumiem, po co te nerwy. Nikt nie pisze, że to Ty osobiście spieprzyłeś wprowadzenie 200 km/h.

Edit: wkleję cytaty:
MichalJ zawsze wykazuje sie przekrojowa wiedza, znajomoscia uwarunkowan i tematow na jakie sie wypowiada. Nigdy nie brakuje mu tez argumentow zeby wykazac, ze lepiej wie jak nalezy postepowac. Taki specjalista od wszystkiego. Zapraszamy do wspolpracy. Przyda sie taki specjalista, ktory pomoze wszystko przyspieszyc. No chyba, ze jednak w praniu wyjdzie inaczej:
Po co? Pewnie kolejarze znowu sobie cos wymyslili. Forumowy specjalista wie lepiej.

·
Registered
Zacisze
6,844 Posts
Ja piszę obraźliwe posty o Tobie czy może jednak Ty o mnie?
Doskonaly przyklad. Czy to ja pierwszy napisalem w tej konkretnej sytuacji posta ktory "zaczepial" o Twoja osobe? Czy to jednak Tobie sie ulalo?

Napisałeś "EOT" ale i tak musisz zawsze mieć ostatnie słowo.
EOT konczy dla mnie watek (ten dotyczacy wprowadzenia wyzszej predkosci na L9 - i tylko ten), po czym Ty napisales swojego posta na moj temat (tak grzecznie, w trzeciej osobie). Zaczynasz zupelnie nowy watek, ktory tylko posrednio odnosi sie do wczesniejszego. To nie sa grupy dyskusyjne z okreslona struktura, w ktore moglbys sie silic na taka interpretacje EOTu jaka probujesz narzucic. Ja nie napisalem, ze przestaje sie udzielac na forum. Sformulowales ogolny sad, a ja mam prawo sie do niego odniesc, bo ten nie dotyczyl watku, na ktory toczyla sie dyskusja, a mojej osoby. Taka moja logika, a jaka jest Twoja? "Musisz miec ostatnie slowo". Wez lustro.

Ja naprawdę nie rozumiem, po co te nerwy. Nikt nie pisze, że to Ty osobiście spieprzyłeś wprowadzenie 200 km/h.
Skoro nie ja, to czemu Ci sie ulewa akurat na moj temat? Denerwuja Cie moje argumenty? Ja swoja argumentacje opieram na merytorycznych i praktycznych podstawach, pokazujac kontekst, ktorego ktos z zewnatrz nie moze znac. Padaly pytania na ktore nie bylo odpowiedzi i konkretne zwrocenie sie do "insiderow". Moze autorzy mieli na mysli Ciebie? No chyba nie. Opinia, ze ktos cos spieprzyl to jest duze splycenie tematu i swiadczy jedynie o ignorancji. Taka moja opinia i mam do niej prawo tak jak Ty do jeczenia, ze "zabrali".

·
Registered
20,580 Posts
Bardzo proszę moderatorów o interwencję. Nigdy o nikim nie pisałem, że "mu się ulewa". Nie życzę sobie takiego języka na forum.

·
Registered
1,651 Posts
1261 - 1280 of 1305 Posts