Skyscraper City Forum banner
1 - 14 of 14 Posts

·
Moderator
8,232 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Wyniki finału konkursu "noc" są następujące:

ZWYCIĘZCA:

Nocny Jag: 28 głosów (43.08 %)
Autor: skansen

DRUGIE MIEJSCE:

Jak światło księżyca w smutnej nocy życia: 22 głosów (33.85 %)
Autor: am70

POZOSTALI FINALIŚCI:

Harmoniiijja et ost: 6 głosów (9.23 %)
Autor: Sławek

Parostatkiem w nocny rejs: 5 głosów (7.69 %)
Autor: am70

Atomium: 4 głosy (6.15 %)
Autor: burgund

Czyli jak widać, temat następnego specjalnego konkursu wybiera tym razem skansen :)
Gratuluję zwycięzcy a także wszystkim pozostałym finalistom i dziękuję głosującym. :)
Jak zwykle zapraszam też do Rankingu Fotografów

·
wartości
17,873 Posts
Cieszę się ze zwycięstwa (swoisty prezent na gwiazdkę), cieszę się też z tego, że mogę wybrać kolejną edycję tematyczną (choć niewiele atrakcyjnych tematów zostało). Radość trochę psuje fakt, że ten finał określany był jako słaby, dowodził podobno niskiego poziomu w konkursach tematycznych - być może tak było, trudno. Wymaga to jednak ode mnie głębszego zastanowienia się przy wybieraniu kolejnego tematu.

Gratuluję pozostałym finalistom, cieszę się że Oxy wrócił do nas po pewnych perypetiach i dziękuję za mile spędzony czas w UPC wszystkim komentującym.
:cheers: :cheers1: :cheers2:

·
Registered
Szczecin
14,781 Posts
Rzeczywiście konkurs "Noc" nie był na najwyższym poziomie, wygrało w sumie najlepsze technicznie zdjęcie na które zresztą głosowałem i tyle w temacie :)

@skansen: jeżeli nie wiesz co wybrać do następnej edycji tematycznej, to zapodaj kolejny wolny najwyżej notowany.

·
Rah'ma'dul
13,771 Posts
To pozostało do wybrania:
  • odbicie
  • wydarzenie
  • neon
  • park
  • zegar
  • podwórko
  • samochód
  • ławka
Skłaniam się raczej ku wydarzeniu, bo mam ochotę zobaczyć kawałek dobrego "streetphoto", ale ostateczną decyzję podejmę w ciągu tygodnia.

Będę przeprowadzał małe lobby, by było "wydarzenie" :D
btw - gratuluję wygranej. Bezapelacyjne zwycięstwo :cheers:

·
Registered
4,456 Posts
Gratulacje, w pełni zasłużone zwycięstwo Jaga, ale konkurencja też doborowa :cheers2:

1 - 14 of 14 Posts