SkyscraperCity Forum banner
1 - 10 of 10 Posts

·
Registered
Joined
·
156 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Jako że Koszalin nie posiada wątku dotyczącego rowerowych inwestycji, dlatego takowy zakładam. Ścieżek jest coraz więcej, rowerzystów również, lada dzień startuje Koszaliński Rower Miejski, który obsługiwać będzie firma Nextbike Polska. Zapraszam do komentowania i dzielenia się spostrzeżeniami.

Poniżej wrzucam link z lokalnej prasy dotyczący KRM:
http://http://ekoszalin.pl/artykul/17625-Rower-Miejski-Jak-to-dziala
 

·
Registered
Joined
·
91 Posts
Ciekaw bardzo jestem efektu jaki przeniesie miejski rower. Zastanawiające jest czy tych 100 rowerów oraz 10 stacji nie jest za mało. Mi osobiście brakuje stacji przy pętli na os. Bukowym.
 

·
Registered
Joined
·
996 Posts
Oczywiście, że za mało. Przetarg powinien z góry zakładać przynajmniej dwa razy więcej stacji i opcje rozbudowy w kolejnych latach. W samym parku powinny być ze trzy stacje a nie ma ani jednej
 

·
Dzień dobry!
A Ty, umiesz dobrze odliczać?
Joined
·
2,048 Posts
Podobno już rady osiedla myślą nad "ufundowaniem" stacji. Także system będzie się rozwijał, tym bardziej że pozwala na budowę stacji sponsorskich.
 

·
KLIN RULZ 4 EVER ;)
Joined
·
467 Posts
Zgodnie z umową do dwóch stacji w roku może zmienić swoją lokalizację. Podstawą mają być statystyki wykorzystania poszczególnych lokalizacji. Dla mnie obowiązkowym miejscem, gdzie powinna powstać stacja jest amfiteatr/poczta - w okolicy cztery szkoły, parę urzędów, a drałować trzeba po rower do ratusza.
 
1 - 10 of 10 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top