SkyscraperCity banner

41 - 60 of 154 Posts

·
Registered
677 Posts
cyt."Nie wiem czy to deszcz, czy przesiąk z Dzierżęcinki, ale widok nie był ciekawy."
jotjot podejrzewam, że to jedno i drugie... i jestem pewien, że to będzie problem.
Obawiam się , że wzrosną koszty tej inwestycji.

·
Trigger
253 Posts
^^
Podczas budowy obwodnicy śródmiejskiej również było "jezioro". W wykopach przy skrzyżowaniu z ul.H.Modrzejewskiej dochodziło do około 3m głębokości...
Myślę, że "niespodzianki terenowe" zostały wzięte pod uwagę i nie będzie "afery bajorowej". Choć możliwe, że w CK105 jest podziemny, tajny basen rządowy zasilany z Naszej "śmierdziuszki" i w planach jest podobny w filharmonii. :nuts: :lol:

·
Registered
806 Posts
Discussion Starter #43
Budowa powoli budzi się z zimowego letargu. Dziś zauważyłem, że przywieźli maszynę do palowania.

·
Registered
554 Posts
Zdjęcia z budowy przy okazji ratowania zagubionego łabędzia :nuts:
Nie padało od dobrych kilku dni, widać że mają problem z wodą gruntową.

O godzinie 10 koszalińscy strażacy uwalniali łabędzia, który wylądował na koszalińskiej filharmonii. Ptaka udało się bezpiecznie sprowadzić na ziemię i wypuścić do stawu.
gk24.pl

·
Registered
86 Posts
Dawno tam nie byłem, chociaż daleko nie mieszkam to widać ogromny postęp od mojej ostatniej wizyty. Dobrze, że trwa rewitalizacja parku, więc za jakiś czas będziemy się mogli pochwalić pięknym parkiem i filharmonią! :)

·
Registered
677 Posts
Czyżby budowa stanęła w miejscu - żadnych nowinek , żadnych fotek ??
Kiedy "wiecha zawiśnie" na Filharmonii ??
...temat czeka na wiosnę ?

41 - 60 of 154 Posts