Skyscraper City Forum banner

...

1 - 13 of 13 Posts

·
Jestę Solo tej ziemi !
258 Posts
Czy z tytułem chodzi o to, że to jest taka zwykła ulica, jaka może byc w każdym polskim mieście ? :)

·
Registered
3,032 Posts
Nie wiem o co chodzi, ale podoba mi się szyld Optyk/kulista ;)

·
A fe Silesia!
5,018 Posts
^^
Ulica Kowalska, jak mniemam. Podoba mi się harmonia, którą tworzą zaparkowane samochody. Nie podoba mi się kierowca, który światłami swojego wozu zrobił skazę na tym spokojnym, wieczornym zdjęciu.

·
user
24,299 Posts
Discussion Starter · #8 ·
Kowalska. Pani Kowalska? Nie, ulica Kowalska. Stara ulica w Lublinie, w dawnej dzielnicy żydowskiej, prowadząca do zamku. Sklep metalowy z pięknym szyldem. Ulica szemranych typów, często cicha pusta i spokojna a przez to sprawiająca że tętno samo podskakuje kilka działek wyżej. Nigdy nie wiadomo czy przejdziesz nią wolno romantycznym spacerem czy będziesz musiał oddać fanty by zachować zęby...

·
bezrobotny
7,172 Posts
Wybacz, ale w porównaniu do zdjęć innych użytkowników mogłem dać tylko 7.
Powiedzmy, że nie oddałeś na zdjęciu opisanego klimatu miejsca;)

I używaj przecinków. To nie boli.

·
user
24,299 Posts
Discussion Starter · #10 ·
^^ Nie użyłem przecinka raptem w dwóch miejscach. Szkoda, że nie zauważyłeś tego celowego zabiegu. Przeczytaj mój poprzedni wpis kilka razy to może zrozumiesz sens przekazu....

;)

·
o mój Śląsku
6,009 Posts
Tak konkretniej to w czterech, ale to offtop :)
Co do zdjęcia, doceniam ładnie domknięty kadr... i nic ponad.

·
2,186 Posts
Zegarkowy, to niestety nie będzie Twoja najmocniejsza edycja. Pokazałeś już wcześniej, że interesujące fotografie też popełniasz, więc poczekam :) Tym razem więcej gadania i "uprzejmości" w komentarzach niż wymowy zdjęcia.

1 - 13 of 13 Posts