SkyscraperCity banner

201 - 220 of 400 Posts

·
Registered
Joined
·
339 Posts
Atrakcji ciągle przybywa, super, co odwiedziny to w inny park. Jak ktoś chce wejść do Majaland taniej to może kupić bilety online wykorzystując kody rabatowe z tej strony: https://www.kody.pl/majaland
Tylko, że podnieśli cenę jednorazowego wejścia niedawno o dokładnie tyle ile wynosi ten kod rabatowy :) Do tego pojawiła się cena za parking 10zł.
Ciekaw jestem czy majówka przyniosła im wzrost frekwencji w stosunku do tego, co widziałem kilka tygodni temu. Gastronomia miała się też zmienić i ceny, może ktoś był, coś napisze?
 

·
Registered
Joined
·
1,175 Posts
Od kilku osób związanych z parkiem. :)

Ogólnie to ma kto jakieś opinie o tego typu wodnych atrakcjach od Mack'a?
W Europa parku jest, tematyzacja daje dużo, jeśli się postarają to będzie tak samo dobrze jak właśnie w Europa parku, pomimo, że za dużo się tam nie dzieję to całe otoczenie sprawia, że to dobra atrakcja.
 

·
Registered
Joined
·
1,761 Posts
Majaland wystartował jako mały park typowo dla dzieci ale robiony w 100% w stylu zachodnio europejskim czyli przemyślany z dobrą tematyzacją . Jeśli park powiedzmy do wakacji 2021 stałby się mniej więcej kopią Plopsaland De Panne to "zje' Legendię na obiad i stanie się liczącym i silnym parkiem Kto wie czy nie numerem 1 jako park rodzinny. El odpowiednik six flags, Mayaland - porządny tematyczny park rodzinny o zasięgu ogólnopolskim i Legendia - Park lokalny dla mieszkańców Katowic, Chorzowa
i okolic, Czechów oraz Słowaków
 
201 - 220 of 400 Posts
Top